Yağmur Sarnıç’tan Survivor Yunus Emre’nin eşine olay suçlamalar! Yağmur Sarnıç hangi iddialarda bulundu? Beria Özden iddialara cevap verecek mi?

Survivor All Star’da yarışan ve aldığı cezalarla adından söz ettiren Yunus Emre Özden’in eşi Beria Özden de yaptığı paylaşımlarla gündemde. Daha önce eşini arayıp “Aleyna’dan uzak dur” diyerek uyaran Beria Özden, bu kez futbolcu Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç’ın hedefi oldu. Peki Yağmur Sarnıç’tan Survivor Yunus Emre’nin eşine suçlamalar! Yağmur Sarnıç ne gibi iddialarda bulundu? Beria Özden iddialara cevap verecek mi?

YAĞMUR SARNIÇ HANGİ İDDİALARI SUNDU?

Yunus Emre Özden’in şantajla evlendiğini iddia ederek Beria Özden’i hedef alan Yağmur Sarnıç, şu ifadeleri kullandı: “Çocuğu şantaj yaparak evlendirdi. Yunus Emre bununla evlenmeye zorlandı. Çünkü bu kadın gizlice insanları kayıt altına alan, şantaj yapan biri. onlara.” “Yunus bana her şeyi anlattı, ben de kayıtları duyurdum. ‘Ne yapayım? Yağmur hayatıma son verdi, mecbur kaldım, kaçamam. Beni gizlice filme aldı, şantaj yapıyor’ dedi.”

BERİA ÖZDEN HAKKINDA NE SÖYLEDİ?

“Bu kadın arkadaşımın evinde fuhuş yapan biriydi, uzun zamandır tanırım. Bana da şantaj yaptı ve beni düşmanım Funda’ya sattı. Ben de ona acıyıp evime götürdüm. Bu işin içinden çıkamıyor, bu yapışkan adama şantaj yapıyor, adamın gizli videosunu çekmiş, Yunus’un yayınladığı kayıtlar elimde, zamanı gelince hepsini mahkemeye vereceğim, üstelik bu kadın da “İnsanlara uyuşturucu sattığını belirten yazışmalar. Yunus masum, bu kadın ona şantaj yapıyor. Üzerinde prim var. Onun ünlü olma uğruna fuhuş yaptığına ve temin ettiğine dair elimde delil ve tanıklar var.”

BERIA ÖZDEN İDDİALARA NASIL CEVAP VERDİ?

Yağmur Sarnıç’ın paylaşımlarına yanıt veren Beria Özden, şunları söyledi: “İftira atan insanın hiçbir yerde yeri yoktur. Siz nasıl isterseniz sorun yaratan, kâr elde etmeye çalışan kişiyle ilgilenirim, çünkü o herkesi mağdur edemez, Herkesi tehdit et, sonra kenara çekil. Bir gün öyle biriyle karşılaşır.” “Sonuçları kötü olurdu. Geriye kalan tek kişi bizdik, her gün birine saldıran biri ve benim hakkımda çıkan haberler her şeyi açıklıyor.”

Yağmur Sarnıç'tan Survivor'un eşi Yunus Emre'ye tesadüfi suçlamalar!  Yağmur Sarnıç ne gibi iddialarda bulundu?  Beria Özden iddialara cevap verecek mi?

Yunus Emre Televizyonu 3. Sayfa Gündem Dergi Haberleri

Yorum yapın