Yabani fragman 28. Bölüm! Yabani 28. Bölüm fragmanı çıktı izle!

Vahşi Fragman 28. Bölüm!  Vahşi Bölüm 28 fragmanı çıktı, izleyin!

Vahşi 28. Bölüm Fragmanını İzleyin! Wild’ın son bölümünde neler yaşandı?

WILD 27. BÖLÜM ÖZETİ

İntikam ateşiyle yanan Yaman, Zafer Demirhan’a karşı tehlikeli bir adım atmaya hazırlanıyor. Ancak bu adım, sadece kendisinin değil, sevdiklerinin ve kendisinin de hayatının pamuk ipliğine bağlı olduğu bir dönüm noktasına işaret eder.

1710872098 380 Yabani fragman 28 Bolum Yabani 28 Bolum fragmani cikti izle

Serhan, Neslihan ve çocukları görünmez bir tehlikenin pençesindedir. Görünmez bir namlunun ucu burunlarının dibindeyken, kurtuluşun ancak belirlenen yolu takip etmekle mümkün olduğunu anlarlar. Ancak tehlikenin farkında olmayan Neslihan, Zafer’in ortalıkta dolaşması üzerine gelen tepkilere karşı kadınsı bir öfke sergiler. Özge ise Güven’in bu tavrından rahatsız oluyor ve aralarındaki gerilim artıyor.

1710872098 901 Yabani fragman 28 Bolum Yabani 28 Bolum fragmani cikti izle

Bu gerginlik sonucunda Özge’nin korktuğu şey başına gelir. Yaman, Alaz ve Asi’nin yardımıyla Leyla’yı kullanarak Zafer’in izini sürer. Ancak bu süreçte bir başka çocuğun hayatının tehlikede olduğunu anlarlar. Rüya ise Leyla ile Yaman’ın yakınlaşmasına isyan eder ve asıl sebebini bilmediği bu durum onu ​​rahatsız eder.

1710872098 477 Yabani fragman 28 Bolum Yabani 28 Bolum fragmani cikti izle

Yaman, Zafer’in kirli işlerine kurban gitmemek için bir masumun daha hayatını kurtarmak için harekete geçer. Görünen o ki artık hem Alaz hem de Yaman için geri dönülemez tercihler yapma zamanı gelmiştir. Yaman da bu yolda ölmeye ve öldürmeye hazır olduğunu açıkça belirtiyor.

WILD DİZİSİ NE ZAMAN VE SAAT KAÇTA?

Vahşi dizisinin yeni bölümü 26 Mart Salı 20.00’de FOX’ta izleyicileriyle ekranlarda buluşacak.

WILD 28. BÖLÜM FRAGMANI

Wild dizisinin yeni bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Vahşi 28. Bölüm fragmanını izleyin!

Yorum yapın