Yabani 22. Bölüm fragmanı Artık Yaman Ali Var İZLE! Yabani en son yeni bölüm fragmanı 13 Şubat yayınlandı

Yabani 22. Bölüm fragmanı Artık Yaman Ali Var İZLE! Yabani en son yeni bölüm fragmanı 13 Şubat yayınlandı

Yabani 22. Bölüm Fragmanı izle! Yabani son bölümde neler olmuştu?

YABANİ 21. BÖLÜM ÖZETİ

Eşref’in canına kıyılmasından sonra Soysalanlar evine yıldırım gibi düşerken Yaman Ali bunu yapanın Serhan olduğunun frakındadır.Ama suç Serhan yerine babası Güven’in zannediliyor. Yaman babasını kurtarmak için biran önce gerçeğin peşine düşer.

Serhan onu evden, çocuklarından ve kendisinden uzaklaştıran Neslihan’ın baba acısı boşluğundan yararlanarak Soysalanlar hanesine tekrar döner. O evde kalabilmesinin yolu ise geçmişte de uyguladığı bir formül olmaktadır. Bunu frak eden Yaman’ın tepkisi Serhan’ın tahmin edemeyeceği düzeyde olur.

Alaz babasına yardımcı olmaya devam ederken, Çağla karanlık bir yola doğru sürüklenir. Cesur ve Asi, Çağla’nın dağılmış haliyle karşılaşır, ona yardım etmek için kendilerini tehlikeye koyarlar. Ama karşılarına çıkan duvar gibi duran Alaz’dır. Asi ve Alaz’ın bu olayda farklı taraflarda yer almaları onların aralarını daha da gergin hale sokar.

Yaman bu yola pusulası Rüya ile yol alır ve kilit sırlara ulaşması yakındır. Ama gerçeklerin gün yüzüne çıkması, herkesin hayatlarını kökünden sarsabilecektir.

Oyuncular: Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Bertan Asllani, Şebnem Hassanisoughi Bilgiç

YABANİ DİZİSİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Yabani dizinin yeni bölümü 13 Şubat Çarşamba günü saat 20.00’da FOX ekranlarında seyircisiyle buluşacak.

YABANİ 22. BÖLÜM FRAGMAN

YouTube video

Yorum yapın