Will Smith, Oscar galalarından ve diğer Akademi etkinliklerinden men edildi

94. Oscar bölümünde Chris Rock, Will Smith‘in yanında oturan eşine, yeni saç modeliyle espri yaptı. Bu sözlerin ardından Jada Pinkett Smith’in yanağında göz atılmaması dikkat çekti. Sunucu sahnede gülmeye devam etmeye, Will Smith hazırlık sahneye çıktı ve Chris Rock’a bir tokat attı. Rock ise ilk şoku atlattıktan sonra “Will Smith beni fena patakladı” dedi. Yerine oturan Smith, küfür de “Karımın adını almana alma” diye düşünmek. Rock ise “Dostum GI Jane şakasıydı” tepkisini gösterdi.

Bu nedenle, Smith’ten yararlanan öğrenciler Akademiden kullanımdan açıklanır.

Bu bulgulardan Will Smith’in 10 yıl boyunca Oscarlara ve Akademi’nin ardından çeşitli olaylara yasaklandı. Akademi, planlama için programi 94. Töreni planlamas’in, “Oscar için kabul edilemez ve uygulanmak için hazırlıkta gezdirdi”.

Açıklamada Smith’in yasaklanmış şekilde işlenmesinde tekrarlanan ve tekrarlanan Akademi’ye güveninin amaçlandığı aktarıldı. Akademi, kadınların tamamı için tam olarak yeterli bir şekilde kabul edilmeyene kadar kapsamlı bir olay için yetersizdi.

Aynı zamanda komedyen Rock’a bu zorlu koşullarda soğukkanlılığını koruduğu için teşekkür edildi.

Bu kararın ardından son başvuru tarihi’ne sahip Smith, Akademi’nin olumlu olacağına inandığını açıkladı.

Will Smith, daha sonra en iyi erkek oyuncu tercih ediyor. Ünlü yıldızın gözyaşından düştüğü görülüyor. Smith “Akademi’den özür dilemek istiyorum, adaylığımdan hoşlamak istiyorum. Bu bir güzel an” dedi. Smith’in tokat Chris Rock’tan ise özür diledi.

Will Smith galalarından ve diğer Akademiden erkekler oldu

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Will Smith, Hollywood, Yerel, Magazin, Haberler

Yorum yapın