Wanda Nara eski eşi kim? Wanda Nara, Maxi Lopez’i takip ediyor mu? Maxi Lopez kimdir?

Galatasaray’da tüm Florya’da kısa sürede gündem gelecek bir olay yaşanacak. Sarı kırmızılıların yeni transferi Icardi’nin hem eşi hem de menajeri Wanda Nara, Icardi’den ayrıldı. Icardi ile Wanda Nara‘Dargın bir barışık planının ise bugün tahmini tamamlandı. Bunun üzerine Wanda Nara‘nın eski eşini görünme görüntüsü çıktı. Wanda Nara eski eşi kim? Wanda Nara, Maksi Lopez‘mu takip ediyorum? Maxi Lopez kimdir?

Mauro İcardi’nin eşi Wanda Nara ile ayrılığı sonra Wanda Nara sosyal medya üzerinden eski eşini takip etmeye başladı. Eski eşi ile takipleşmeye çalışmak Wanda Nara’nın eski eşi merak konusu oldu. Wanda Nara’nın eski eşi Maxi Lopez ile 28 Mayıs 2008 yılında evlendi.6 Kasım 2013tarihinde ise ikili evliliğini sonlandırdı. Nara ve López’i suçladı. López ve Nara’nın üç oğlu var, Valentino Gastón López Nara (25 Ocak 2009 doğumlu), Constantino López Nara (18 Aralık 2010 doğumlu) ve Benedicto López Nara (20 Şubat 2012 doğumlu); Boşandan kısa bir süre sonra Nara, çocuklarla birlikte Buenos Aires’e gitmek için İtalya’dan ayrıldı.ve Mauro Icardi ile iletişimye başladı.

Galatasaray takımına transferi olan Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara gündemde yer almayı başarmıştı. Evlilikleri olan çiftin ilişkilerinin bugün sonlanmasının ardından Wanda Nara sosyal medya üzerinden eski eşi olan Maxi Lopez’i takibe aldı.

Maximiliano Gastón López (ö. 3 Nisan 1984, Buenos Aires) Arjantinli futbolcudur. Torino FC’da forma giymektedir. Maxi Lopez futbol kariyerine, 1997’de River Plate forması giyerek başladı. Henüz 17, ilk resmi maçına çıktı ve kısa zamanda için henüz henüz kendine yer buldu ve takımının “Torneoura”da, 2002, 2003 yıllarındakina ve 2004 yıllarındakina kavuşamadı. 2005 yılı Ocak, Benfica’ya transfer yaklaşık olarak bu transfer yaklaşık onu ve onu ünlü kulüp kulübü 6.2 milyon euro’ya, Henrik Larsson’un sakatlığında İsveçli yakında bitmesi için transfer. 2011-12 deplasman ara transfer döneminde AC Milan’a kiralık olarak transfer oldu. 2012-14 mekanda Sampdoria’da kiralık olarak formadi. 30 Haziran 2014’te Chievo’ya transfer olan Lopez, burada kötü bir sezon geçti. 13 Ocak 2015’te Torino FC’ya transfer oldu.

Wanda Nara (9 Aralık 1986 doğumlu) Arjantinli bir aktris, çekici model, şovmen ve futbol menajeridir. İlk olarak 2008’den 2013’e kadar Maxi López ile evlendi, sonra 2014’te Mauro Icardi ile evlendi;profesyonel hayatı ve hayatı boyunca uluslararası aşkın tutkusu ile kazandı. Aynı Arjantinli bir model ve şovmen olan Zaira Nara , onun küçük küçük kızdır. Nara , 2005-2006 yaz tiyatrosu Mizah en Custodia revüsünde ikinci bir vedette olarak genel sahneye çıktı . 2006-2007 yazrge Corona revüsünde, iki ay sonra, Jorge Corona revüsünde bir vedetteydi : ancak , komedyen ve karısıyla’nın rolüyle iddialı iddiadan sonra (ki bu skandaldan sonra). ona dedikodu dergilerinde ün kazandırdı) Showmatch’in Ağustos-Aralık 2007’de yayınlanan Patinando por un sueño’su ile yarışmacı ve soubrette olarak bir imza attı. 2009’un tus El Musical de Suños’a katıldı.bir yarışmacı arşivlemede tercih olarak ve Mayıs 2011’de Nara’da o bölgede Maxi López ile İtalya’ya ziyaret için ve aday Zaira alan Bailando 2011’de yarışmacı oldular .

Mauro Icardi Maxi Lopez Wanda Nara Gündem Magazin Haberler

Yorum yapın