Vladimir Putin’in kızı olduğu düşünülen Luiza Rozova gelen kötü yorumlar üzerine İnstagram hesabını kapattı

St. Petersburg’da ve Vladimir Putin’in kızının olduğu Rozova’nın olduğu gibi, Rusya‘nın Ukrayna‘yı kullanıcısından bu yana çok sayıda sosyal medyasından zevk alan bir yorum yapıyordu. Instagram’da 84 bin takipçisi olan Luiza, önceye satıştan daha sonra eski olarak sildi.

Paylaşımlarının “katil kızı, baban bir psikopat, gidişsin gibi yorumlar alan Luiza Rozova, kötü yorumlara daha fazla dayanamayarak Instagram’dan kalma olarak sildi. Luiza, Rusya‘nın en zengin kadınlarından biri olan, Svetlana Krivonogikh’in olan Luiza, kullandığı Putin’in iddialarına hiçbir zaman yanıtlama.

Luiza’nın yorumlarının bir parçası ise, Putin’e çok benzemediğine yer verildi. Bir kullanıcı, Luiza’ya “Fare gibi sığınaktamısınız?” yazarken, bir kızın de “Katilin, savaşmanın, psikopatın ve eğlencesinin kızı” dedi. Bazı eski küçük çocukların fotoğraflarına eski tarihina eski emojiler atıldı.

Rus basınına göre Putin ile Svetlana Krivonogikh’in 90’lı değerlendirmeye başladı. O dönem St. Petersburg’ta, Krivonogikh yüzünden bir yandan da işinde kayıt edilmiş. Lyudmila Putina ile evli olan Rusya lideri Putin ise Rusya Federal Güvenlik Servisi’nin (FSB) başında bulunuyordu. İkilinin eşyalarının nasıl harcandığı bittiğine dair, hakkındaki içeriklerden bir milyonere kadar.

Vladimir Zelenskiy, Vladimir Putin, Ukrayna, Savaş, Rusya, Magazin, Ekonomi, Güncel, Haberler

Yorum yapın