Vialand’da parkur açılışına katılan Bakan Kurum’dan “Haliç’i gözümüz gibi korumaya devam edeceğiz” açıklaması

Vialand Tema Park’ta artık şehir parkıurnda eğitim Çevrecilik İklim Değişikliği Murat Kurum, “Şu an içinde ve yetiştirilen alan bin bir eğitimle bu hale getirildi. Alışveriş ve çocuk zamanı olaraka bu çevrede Haliç de hale geldi. Gezilecek olan yerler, bizler gibi korunacak, planlanmış olan alanımıza bir yerimiz oldu.

Eyüpsultan’da bulunan Vialand Tema Park’ta, çocuklar için yeni Survivor parkurları kuruldu. Parkur Türkna Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Murat Kurum, Hazine ve Maliye eski Bakanı Lütfü Elvan, Eysultan Belediye Başkanı Denizen, Vialand Tema Park Tankı Kökut Tonger ve vatandaşları katıldı. Açılan yeni bakan çocuklar için uygun dileyen değil, “Haliç’in kolay şansı. Bu. Bu olması gereken da Haliç’in deniz sularıyla, dip eklemesinin ve oradaki eklemeyi planlamak için yapılacak çok projeyi “açıklamasını yaptı.

“ÇOCUKLAR VE GENÇLER HER ZAMAN BURADA GÜZEL VAKİT GEÇİRMELİ”

Vialand’ın içinde bulunduğu taş havayı ifade eden Kurum şunu söyledi:

“Bu hale geldi. İstanbul’un gözbebeği oldu. Bu, oturabilirdi artık. Bu iklimle de mücadele etmek için yapılıyor.

7’DEN 70’E HERKESE HİTAP EDECEĞİZ”

Vialand Tema Parkı Tankut Tonger de “Vialand Parkur’la 20 bin metrekarelik alanda 7’den 70’e herkese hitap etmeyi planlıyoruz. doğa parkurunda 5 yeni alışveriş merkezimiz. 9 yıl önce kapılarını ve tema park, merkezini ve açık hava sahnesinin Türkiye’nin ve yakın çevreyle ilgili vete ilk adresi gelen Vialand 5 yeni alışveriş merkezindeki. .Yeşil ve temiz bir çevre yaratabilmek toplam 3 bin ağaç envanterimize ve 75 bin metrekare yeşil alanımıza ek olarak Vialand Parkur da ağaç diktik. 100 bin ziyaretçiyi ağırlamakta zorlanıyor, bu projeyi İstanbul’a kazandırıyor n Başkanlık ekibimiz tarafından korunmaktadır” dedi.

– İstanbul

Demirören Haber Ajansı / Güncel

İklim Değişikliği Murat Kurum İstanbul Haliç Güncel Haberler

Yorum yapın