Uzun süre güzel oyuncunun peşinde koşan ve geçtiğimiz haftalarda Hande Erçel ile ele ele kamera karşısına geçen Sabancı ilişkisinin ciddi olduğunu belirtmişti. Erçel ailesine giren sosyetik isim pazar günü sevgilisiyle Boğaz keyfi yapmıştı. Hande Erçel’in yanındayken Hakan Sabancı’nın çapkınlık peşinde olduğu ortaya çıktı. Sabancı, Hande Erçel’in yanındayken Güney Afrikalı modeli takibe aldı ve fotoğrafına beğeni yaptı.  Takvim’in haberine göre bazı sosyal medya kullanıcıları ise Hande Erçel’i etiketleyip “Sevgili erkek arkadaşının siz birlikteyken ne yaptığına bak” notu yazdı. .

Uzun süre güzel yönetici peşinde koşan ve geçen haftalarda Hande Erçel ile ele ele kamera karşılaşması geçen Sabancı ilişkisinin ciddi olduğunu belirtmişti. Erçel ailesine giren sosyetik isim pazar günü sevgilisiyle Boğaz keyfine varacak.

Uzun sure guzel oyuncunun pesinde kosan ve gectigimiz haftalarda Hande

Hande Erçel’in yanındayken Hakan Sabancı’nın çapkınlık peşinde olduğu ortaya çıktı. Sabancı, Hande Erçel’in yanındayken Güney Afrikalı model takibe aldı ve fotoğrafını beğendi.

1680129021 16 Uzun sure guzel oyuncunun pesinde kosan ve gectigimiz haftalarda Hande

Takvim’in haberine göre bazı sosyal medya kullanıcıları ise Hande Erçel’i etiketleyip “Sevgili erkek arkadaşının siz birlikteyken ne yaptığına bak” notu yazdı.

.

Yorum yapın