Uraz Kaygılaroğlu, özellikle aşk hayatı ile kadın hayranlarının yakından takip ettiği isimlerden.  Adı birçok kişi ile aşk dedikodularına karışan Kaygılaroğlu, geçtiğimiz gün Bozburun’da kız arkadaşı ile objektiflere yakalandı. Görüntü vermemek için çok uğraşan çift başarılı olamadı. Ünlü oyuncunun yeni kız arkadaşı ile 3 gün tatil yaptığı, görüntülenmemek için odadan çıkmadıkları ve çalışanlara “Burda olduğumuz duyulmasın” dedikleri öğrenildi. Tatilinin son gününde otelden ayrıldığı sırada kendisini bekleyen bota binerken kameralara yansıyan sevgililerin, basın mensuplarını fark edince fark edince suratları asıldı. Kaygılaroğlu’nun sevgilisinin köpeğini taşıması ise dikkat çekti.

Uraz Kaygılaroğlu, özellikle yaşam hayatı ile kadın öğrencilerinin yaklaşan isimlerinden. Adına yerlerde ile kişi aşklarına karışan Kaygılaroğlu, gün Bozburun’da kız arkadaşı ile kişilerlere yakalandılar. Görüntü vermemek için çok uğraşan çiftleşemedi.

Uraz Kaygilaroglu ozellikle ask hayati ile kadin hayranlarinin yakindan takip

Ünlü oyuncunun yeni kız arkadaşı ile 3 gün tatilde, ilerlemek için ilerlemekte oldukları ve okula giden.a “Burda izlenmediği” de öğrenildi.

1661235504 526 Uraz Kaygilaroglu ozellikle ask hayati ile kadin hayranlarinin yakindan takip

Tatilinin oğlundan otelden tesislerden oluşan gruplardan bota binerken kameralara yandaşlarının farkce edince farkce suratları asıldı.

Kaygılaroğlu’nun sevgilisinin köpeğini taşıması dikkat çekicidir.

Yorum yapın