Ünlülere Siyah Camdan Ceza

eski manken Tuğba Özay‘a, aracının camlarına siyah film taktığı için 154 TL ceza kesildi. Polis tarafından araç film camları polis tarafından söküldü. İşlemler için Emniyet Müdürlüğü binasına gelen Tuğba Özay “Bir plaka işim vardı. Bu nedenle geldi” dedi. Öte yandan eski Türkiye güzelleri Merve Büyüksaraç ve Demet Şener’in de eski aylarda araçlarına siyah film taktıkları için trafik cezası verildiği belirtildi.

İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan talimatlar, camları siyah film olan bir araç durduruldu. Aracı kontrol eden polis, sürücü eski manken Tuğba Özay ile karşılaştı. Evraklarında bir eksiklik bulunmayan Tuğba Özay’a araç camlarının siyah film olması üzerine yasal işlem yapıldı. Araç camındaki filmlerinin sökülmesi için emniyetin oto parkına çekildi.

Öte yandan Tuğba Özay’a 154 TL trafik cezası yazıldı. Filmleri sökülen araç fotoğrafları polis tarafından çekildikten sonra Emniyet Müdürlüğü’ne gelen Tuğba Özay aracını teslim aldı. İşlemlerinin yapılmasının ardından Emniyet Müdürlüğü binasından sonra basın mensuplarına Tuğba Özay “Bir plaka işlemim vardı onun için geldim” dedi.

Öte yandan Survivor Adası’nda yarışmaya giden ve geçen haftalarda elenen Türkiye Güzeli Merve Büyüksaraç da yarışmaya gitmeden bir gün önce siyah film takmak suçundan ceza verdiği eski ortaya çıktı. Eski Türkiye Güzellerinden Demet Şener’e de geçmiş aylarda Taksim’de trafik polisi tarafından durdurularak, aracına camına siyah film taktırdığı gerekçesi ile 154 TL para cezasının kesildiği belirtildi.

(BB) – İstanbul / Beşiktaş

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Merve Büyüksaraç Demet Şener Tuğba Özay Survivor Türkiye Politika Güncel Haberler

Yorum yapın