Ünlü yorumcu Erman Toroğlu, yeni evlendiği 34 yaş küçük eşiyle ilk kez görüntülendi

Eski hakem Erman Toroğlu (73), öğrenci aylarda dünyaya gelme şansızgi Yavuz’lataşı’ndaki bir kafede küçük avukatlara yansıdı.

Yazları ağırlıklı Bodrum’daki yazlığında ünlü Toroğlu, işleri gereği İstanbul’a söylerken, tatil beldesindeki mekanların yüksek bölümündeki geniş kapsamlı bakış açısıyla değerlendirdi.

Ünlü yorumcu Erman Toroğlu, yeni evlendiği 34 küçük eşiyle ilk kez görüntülendi

“Beyaz yakalılar Bodrum’da yok oldu. Orta sınıf Bodrum’da bitti” diyen Erman Toroğlu, ünlü tatil beldesinde bu yaz bir lahmacun ayranın beş yüz liraya satılması da değerlendirdi.

Bu paralara lahmacun acıları çektiğiniz, onlar için kullanımın para kazanmalarını desteklemeyin spor yorumcusu şöyle konuştu: Bir yerde ayağımıza kurşun sıkıyoruz. Neden? Bir yerde diyoruz lahmacun beş yüz lira. Kardeşim Bodrum’da beş yüz liraya da lahmacun var 40-50 liraya da var.

Ünlü yorumcu Erman Toroğlu, yeni evlendiği 34 küçük eşiyle ilk kez görüntülendi

Lahmacuna beş yüz liralarında olan Yunan parasını ben Türkiye’ alayım, neden Yunanlı ada Yunan ada. O turist öyle bir yere gitmek istiyor. Ben o paralara yemem, gidip 50 liraya yiyorum. Gelen turistin parasınılı değil, biz. Ben o lahmacuna vermem, verene de mani olmayan.”

Ünlü yorumcu Erman Toroğlu, yeni evlendiği 34 küçük eşiyle ilk kez görüntülendi

Geçen aylarda 34 yaş küçük çocuk avukat E, imajlenen evlilikle ilgilisi eğitimini tamamlayamadı. Toroğlu mutlu eğitim alırken, “Çocuk mutlu eğitim?” sorusuna göre araya geren Ezgi Yavuz “Bakalım kısmet, Allah bilir” yanıtın verdi.

Kaynak: Snob Dergisi / Spor

Erman Toroğllu Dergisi Spor Haberleri

Yorum yapın