Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ve büyük oğlu Ahmet Tatlıses arasında gerilim bitmek bilmiyor. İbrahim Tatlıses eski eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlıses hakkında sert ifadeler kullanmıştı. Tatlıses eski karısının büyü yaptığını ve ilişkisinin bu sebeple bittiğini iddia etmişti. Ünlü türkücü aynı zamanda büyük oğlunun ihanetine uğradığını söyleyerek “Vurulduğumda kasayı boşalttı” iddiasında da bulunmuştu. Babasının açıklamalarının ardından ‘Akıl sağlığı ile ilgili şüphelerim artmıştır’ diyen Ahmet Tatlıses, soluğu mahkemede alarak, babası İbrahim Tatlıses’e vasi atanmasını talep etmişti. Ahmet Tatlıses’in şikayeti üzerine mahkeme babası İbrahim Tatlıses’in taşınmaz varlıklarına şerh konulmasına karar verdi. Şimdi ise Ahmet Tatlıses ve İbrahim Tatlıses arasında yeni bir gelişme yaşandı. İbrahim Tatlıses, bu davanın ardından mahkemeye başvurarak korunma talebinde bulundu. Mahkeme, taraflar arasındaki olayların Magazin basınına yansıyan ve maddi çekişmelerden kaynaklı olaylar olduğu gerekçesiyle korunma talebini reddetti.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ve büyük oğlu Ahmet Tatlıses arasında bitmek bilmeyen. İbrahim Tatlıses eski eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlıses hakkında sert ifadeler kullanmıştı. Tatlıses’in büyüdüğünü ve herkesin bildiğini bu bittiğini iddia etmiştim.

Ünlü türkücünün elindeki çocuğunun saldırıya uğradığını “Vurulduğumda kasayı boşalttı” iddiasında da bulunmuştu. ‘Akıl sağlığıyla ilgili hakkındaki iddialarım’ diyen Ahmet Tatlıses, bundan dolayı İbrahim Tatlıses’e vasi atanmasını giymişti.

Ahmet Tatlıses’in şikayeti doğrultusunda operasyon İbrahim Tatlıses’in şerh yapılmasına karar verildi. Şimdi ise Ahmet Tatlıses ve İbrahim Tatlıses arasında yeni bir olay yaşandı.

İbrahim Tatlıses, bu davanın ardından mahkemeye başvurmak için çağrıda bulundu. Mahkeme, yollardan olaylar Magazin basınına yansıyan ve maddimelerden oluşan olaylardan oluşan bölümden oluşur.

Yorum yapın