Ünlü psikiyatri uzmanı Prof. Dr. Arif Verimli, Yasemin Özçelik’in sunduğu YouTube programına konuk oldu. Verimli, “14 yıl emek verdiniz Müge Anlı’ya, biz çok üzüldük. Kırgın mısınız?” sorusuna verdiği yanıtla Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile ilgili iddialara son noktayı koydu. “Samimi cevap vermek gerekirse kırgınım. Hiç ilgisi olmayan bir insan sizin konunuzla ilgili ahkam keserse ne yaparsınız? Ben buna bozuldum. Şevki Sözen Bey her gün alanıma giriyordu. Rica ettik, tartıştık, şunu yaptık, bunu yaptık, hiç dinlemedi arkadaşımız.” diyen Verimli, “Daha çok kırgın olduğunuz kişi Müge Anlı mı Şevki Sözen mi? sorusuna ise “Valla ikisinin de kıymeti yok benim için.” cevabını verdi.

Ünlü psikolojik danışman Prof.Dr. Arif Verimli, Yasemin Özçelik’in sunduğu sunum konuk konuk oldu. Verimli, “14 yıl emek verdiniz Müge Anlı’ya, biz çok üzüldük. Kırgın mısın?” sorusuna verdiği yanıtla Müge An ile Tatlı programı ile ilgili iddialara son noktayı koydu.

Ben buna bozuldum. diyen Verimli, “Daha çok kırgın olacak şekilde Müge Anlı mı Şevki Sözen mi? sorusuna ise “Val benimla de kıymeti yok için.” kendinden verdi.

Yorum yapın