Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, dünya sinemasında önemli bir yeri olan Taşkent Film Festivali’nin onur konuğu oldu.  Havaalanına iner inmez çiçeklerle karşılanan oyuncu, “Uzun zamandır gelmek istiyordum. Özbek halkıyla sonunda buluştum. Burada olmaktan çok mutluyum, gördüğüm yoğun ilgi beni çok mutlu etti” dedi.  Luc Besson, Takashi Kitano gibi usta yönetmenler ile birlikte festivalin açılış gecesine katılan Nurgül Yeşilçay, kostümü kadar pozitif enerjisiyle de kırmızı halıya damga vurdu. Hayranlarının yoğun ilgisi karşısında zor anlar yaşayan oyuncuyu bodyguardlar koruma altına aldı. Oyuncu, Burak Özçivit ile birlikte festivalde Türkiye’ye özel düzenlenecek geceye de katılacak.

ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçaydünya sinemasında önemli olan bir yeri olan Taşkent Film Festivali’nin onur konuğu oldu.

Havaalanına inemezerle karşılanan oyuncu, “Uzun memnuniyeter in. Özbek halkıyla buluştum. Burada beni çok mutlu etti, yoğun ilgi gösterdi dedi.

Unlu oyuncu Nurgul Yesilcay dunya sinemasinda onemli bir yeri olan

Luc Besson, Takashi Kitano gibi usta yöneticiler ile birlikte festivalin davet gecesine katılan Nurgül Yeşilçay, kostümü kadar pozitif enerjiyle de kırmızı halıya damga vurdu.

Hayranlarının geleceği zor yaşanabilir bir güvenlik görevlisine sahip olur. Oyuncu, Burak Özçivit ile birlikte festivalde Türkiye’ye özel geceye de katılacak.

Yorum yapın