Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade, bu sefer bir kavga haberiyle gündeme geldi. Geçen haftalarda 15 yıllık kedisi Çiko’nun ölümüyle yıkılan Cavadzade’nin oturduğu apartmanda 15 kediyi beslediği, bu yüzden de komşularıyla birbirine girdiği ileri sürüldü. Çıkan haberlerin ardından Instagram hesabından yazılı bir açıklama yapan Nesrin Cavadzade, kavga iddiasını kesin bir dille yalanlayarak şu ifadeleri kullandı: “Hakkımda çıkan haberler tamamen asılsızdır. Apartman içinde beslediğim kedi sayısı sıfırdır. Site bahçesinde komşularımla bütün hayvanlara duyarlı davranıyoruz, sadece kedilere değil. Zaten insana yakışan da budur. Geçen hafta beslediğimiz kedilerden birinin başına çok kötü bir şey geldi. İçimizden birileri onu alakasız bir semtte ölüme terk etti, biz de yoğun çabalar sonunda onu bulduk ve sahiplendirdik. Kimse ile kavga etmedim fakat çocuk ve hayvan istismarı, kötü muamele karşısında her zaman tereddütsüz bir şekilde pozisyon alacağımı saygıyla bilgilerinize sunmak isterim. Herkese güzel günler diliyorum.”

ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade, bu sefer bir kavga haberiyle gündeme geldi. Geçen haftalarda 15 yıllık kedisi Çiko’nun ölümüyle yıkılan Cavadzade’nin oturduğu apartmanda 15 kediyi beslediği, bu yüzden de komşularıyla birlikte yaşananların ilerlediği.

Çıkan haberlerin ardından Instagram hesabından yazılı bir açıklama yapan Nesrin Cavadzade, kavga iddiasını kesin bir dille yalan söyleyerek şu ifadeleri kullandı: “Hakkımda çıkan haberler tamamen asılsızdır.

Unlu oyuncu Nesrin Cavadzade bu sefer bir kavga haberiyle gundeme

Zaten insana yakışan da budur. Geçen hafta beslediğimiz kedilerden kişinin başına çok kötü bir şey geldi. İçimizden birileri onu değerleriz bir semtte öldü terk etti, biz de yoğun çabalar sonunda onu bulduk ve sahiplendik.

Kimse ile kavga etmedim ama çocuk ve hayvan istismarı, kötü muamele karşısında her zaman koruyucu olmayan bir şekilde pozisyon almayıı saygıyla bilgilerinize sunmak isterim. Herkese güzel günler dilerim.”

Yorum yapın