Ünlü oyuncu, komedyen ve müzisyen Ali Ata Demirer Eyvah Eyvah filminde birlikte rol aldığı oyuncu eşi Özge Borak ile yaşadıkları aşkı 2012 yılında nikah masasına taşımışlardı. Filmin serisini birlikte tamamlayan çift iki yıllık evliliklerini ani bir kararla bitirmişlerdi..  2014 yılında sebebi bilinmeyen nedenlerden dolayı ayrılan çift kötü haberle hayranlarını üzmüşlerdi. Özge Borak ile ayrılığından sonra uzun süre aşk hayatıyla gündeme gelmeyen ünlü komedyen Ata Demirer kendisini işine adamış ve emlak zengini olma yolunda ilerlemişti. 8 yılın ardından kalbini kapattığı aşka tekrardan kapılarını açtı. İddiaya göre, Demirer, kimono tasarımcısı Serenay Tütüncü’yle aşk yaşamaya başladı.

Ünlü oyuncu, komedyen ve sineması Ali Ata Demirer Eyvah Eyvah filminde birlikte rol oyuncu eşi Özge Borak ile aşkı 2012 yılında nikah masasına taşımıyordu. Filmin serisini birlikte bir çift çift yıllık evliliklerini bitirmişti.

2014 yılı itibari itibari ile itibar sahibi çift kötü haberle hayranlarını üzmüşlerdi. Özge Borak ile ayrılığından sonra uzun süre aşk hayatıyla elde edilen ünlü komedyen Ata Demirer gibi adamış ve emlak zengini olma yolunda ilerlemişti.

8 yıl sonra barıştığı yeniden aşka kapılarını açtı. İddiaya göre, Demirer, kimono tasarımcısı Serenay Tütüncü’yle aşka başlamak başladı.

Unlu oyuncu komedyen ve muzisyen Ali Ata Demirer Eyvah Eyvah filminde birlikte rol

Yorum yapın