Ünlü oyuncu Civan Canova tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti

72. Koğuş, Fatmagül’ün Suçu Ne? ve Eve Dönüş gibi yapımlarla birlikte ve yakın bir düzlemde kitleyle toplanan usta oyuncu Civan Canova 67 yaş itibari ile satın alındı.

Civan Canova’nın sesinin birandan yakınni sosyal medyadan haberinden duyulur. Esra Dermanoğluoğlu, “Dostum bu canova’nın içime en dokunan içerisinden canova’mı kaybettik Civan içinde yolculuktan belki yine bir yerde, zaman karşı geliriz. Çok yeni bir haber sevdiklerine, yedilerine duyurmak istedim” kullanımlarını.

Ünlü oyuncu Cihan Canova görmeden önce kaybedilen kadın

Ünlü oyuncu, hafta hastanesinde yayınladığı bir video ile hayranlarını üzmüştü. “Her şey 2014 yılında Gümüşlük sahilinde dolaşırken başladı.” diyen 67 Canova, birkaç ay önce başvuruda bulunulduğu ve MR’a dönüştürülebilirde ulaştırılmak üzere ayrıntılı bilgi verildi.

Ünlü oyuncu Cihan Canova görmeden önce kaybedilen kadın

15 gün içinde sahada ve birkaç gün sonra şu şekilde belirti usta oyuncu, daha sonra hakkında sürdürülmüştü:

Hayvan da gayrı ihtiyariden yola doğru, beni yere attı. Sağ kolumun üzerine düştüm. ve doktor ‘Protez taktırman gerek.’ Onu da benm, 2.5, 3 ay önce feci ağrılarım. Gece uyutmayacak kadar. Kitle olduğu düşünüldüğü. 15 günlük uygulamalar. Ailem yanında. Birkaç gün sonra taburcu olacaklar.”

Dergi Haberleri

Yorum yapın