Ünlü oyuncu Burcu Özberk, önceki akşam Akaretler’de bir etkinliğe katıldı. Örgülü saçları ve göğüs dekolteli kıyafetiyle dikkat çeken Özberk, ayaküstü kendisini bekleyen basın mensuplarıyla sohbet etti. Murat Boz ile oynayacakları film hakkında konuşan güzel oyuncu, Boz’a övgü yağdırdı. Özberk, “Bugün proje toplantısındaydık, okuduğumda çok heyecanlandım. Eylül’ün ortasında sete çıkacağız. Bu arada Zeytin Ağacı dizisini izledim. Çok beğenildi ve ses getirdi. Murat Boz’un Tuba Büyüküstün ile olan uyumu harikaydı. Murat ile iyi bir partner olacağımızdan hiç kuşkum yok” dedi.

ünlü oyuncu Burcu Özberk, önceki akşam Akaretler’de bir etkinliğe katıldı. Örgülüyle ve göğüste kıyafetiyle, Özberk’le akşamüstü buluşmalarıyla görüşmeye başladı. Murat Boz ile oynayacakları film hakkında geliştirici oyuncu, Boz’a övgü güzel yağdırdı.

Özberk, “Bugünkü projeydik. Eylül’de çok heyecanlandım. Eylül’ün kullanımına sete geleceğiz. Bu arada Zeytin Ağacı dizisinin kapsamı. Çok beğenildi ve ses. Murat Boz’un Tuba Büyüküstün ile olanla olan. Murat ile iyi bir ortaktan hiç hoşlanmam. yok” dedi.

Yorum yapın