Ünlü oyuncu Aslı Enver ile iş insanı Berkin Gökbudak, nikah masasına oturmuştu. Çift, 12 Kasım 2022’de hayatını birleştirmişti. Enver kısa bir süre sonra da hamile olduğunu açıklamıştı. Habertürk’ten Volkan Özdemir’in haberine göre; kız bebek bekleyen oyuncu, geçen hafta Londra’ya giden Enver ve Gökbudak, önceki akşam Türkiye’ye döndü. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda görüntülenen çift muhabirlerin sorularını yanıtladı. “NORMAL DOĞUM İSTİYORUM” Yaklaşık 6 aylık hamile olan oyuncu, bebeğini Türkiye’de doğuracağını söyledi. Enver, “Londra’ya gezmeye gittik. Doğum Türkiye’de olacak. Doğum için doktor hangi yöntemi uygun görürse o olacak. İnşallah normal doğum olur” ifadelerini kullandı. İsim konusunda henüz karar vermediklerini söyleyen Aslı Enver, “İsmi net değil. Süreç gayet güzel gidiyor, heyecanlıyız. Aşerme durumum olmadı” diye konuştu.

Ünlü oyuncu Aslı Enver ile iş adamı Berkin Gökbudak, nikah masasına cenazetu. Çift, 12 Kasım 2022’de hayatını birleştirmişti. Enver kısa bir süre sonra da hamile olduğunu açıklamıştı.

Habertürk’ten Volkan Özdemir’in haberine göre; kız bebek bekleyen oyuncu, geçen hafta Londra’ya giden Enver ve Gökbudak, önceki akşam Türkiye’ye döndü. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda ikamet eden çift rakiplerinin sorularını yanıtladı.

Unlu oyuncu Asli Enver ile is insani Berkin Gokbudak nikah

“NORMAL DOĞUM İSTİYORUM”

Yaklaşık 6 aylık hamile olan oyuncu, doğumunu Türkiye’de doğuracağını söyledi. Enver, “Londra’ya gezmeye gittik. Doğum Türkiye’de olacak. Doğum için doktor hangi yöntemi uygun görürse o olacak. İnşallah normal doğum olur” kullandı. İsim konusunda henüz karar vermediklerini söyleyen Aslı Enver, “İsmi net değil. Süreç gayet güzel gidiyor, heyecanlıyız. Aşerme durumum olmadı” diye konuştu.

Yorum yapın