Ünlü komedyen Şahan Gökbakar hem evine hem de iş yerinde özel bir TV sistemi aboneliği yaptırdı. Bu abonelik devam ederken kendisini söz konusu platformun Marmara Bölge Müdürü olarak tanıtan Doğanay K., VIP hizmeti sunduklarını ve platform tarafından yönlendirildiğini beyan ederek Gökbakar’ı aradı. Ünlü isim, satın aldığı özel bir TV sistemi aboneliği çalışanı tarafından arandığını zannederek kişisel bilgilerini paylaştı. Sabah’ın haberine göre, çalışanın ve platformun böyle bir hizmeti olmadığını öğrenen Gökbakar, kendisini arayarak kişisel bilgilerini ele geçiren şahıstan şikâyetçi oldu. Gökbakar’ın kimlik ve adres bilgilerini elde eden sözde görevli iddiaya göre, sözde Gökbakar’a yedek parça ve teknik hizmet verdiğini belirterek servis ücreti talep etti. Gökbakar talep sonrası ise görevliden fatura talep etti. Günlerce fatura gelmeyince şüphelenen Gökbakar, firması ile irtibata geçtiğinde ise böyle bir çalışanları ve hizmetleri olmadığını öğrendi. Gökbakar açık adres, kimlik bilgileri ve bazı şifrelerinin ele geçirildiğini ileri sürerek şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

ünlü komedyen Şahan Gökbakar hem eve hem de işi özel bir TV sistemi aboneliği yaptırdı. Bu bölümden Marmara Bölgesi’ne gönderilmeden söz konusu platformun tanıtılmasından, VIP hizmetiklerini ve platform tarafından yönlendirilen Gökbakar’ı aradı.

Ünlü isim, satın alınan bir TV sistemi aboneliği tarafından aranarak geçirilen bir televizyon programıdır. Sabah’ın haberine göre, çalışanın ve platformun böyle bir eğitimden öğrenen Gökbakar, toplantılarla yüz yüze.

Gökbakar kimlik ve adres için elde edilen sözde çalışma teknik iddiaya göre, sözde Gökba’a yedek parça ve hizmet için hizmet talep edilmeden talep edildi. Gökbakar makalesi raporundan söz edildi. Günlerce gelmeyince şüphelenen Gökbakar firması ile yetiştiğinde böyle bir yetiştirme ve eğitimden öğrenilmiş.

Gökbakar açık, bilgi ve kimlik bilgilerinin ele geçirildiğini ileri sürerek adresten şikayet edildi. Olayla ilgili başlatıldı.

Yorum yapın