Umut Evirgen, Serenay Sarıkaya’nın ardından Farah Zeynep Abdullah ile yakınlaşmış bu samimiyetin ilişkiye döndüğü haberleri gündeme gelmişti. Farah Zeynep Abdullah “Sadece arkadaşız” derken sosyal medyada “Farah önce Bergen’i sonra Umut’u Serenay’dan aldı” yorumları yapılmıştı. İlerleyen haftalarda ikili sık sık bir arada görülmüş ve paylaşımlar yapmıştı. Hatta Farah ve Umut birlikte Yunanistan’a giderek konserde eğlenmişlerdi. Son gelen dedikodulara göre Farah Zeynep Abdullah ile Umut Evirgen’in arasına kara kedi girdi. Sık sık beraber fotoğraf paylaşan ve etkinliklere birlikte katılan ikilinin bir süredir birlikte görülmemesi dikkat çekti.

Umut EvirgenSerenay Sarıkaya’nın ardından Farah Zeynep Abdullah ile yakınlaşmış bu samimiyetin uzaklaşmaya başladığı haberler gelmeye başladı.

Farah Zeynep Abdullah “Sadece arkadaşız” derken sosyal medyada “Farah önce Bergen’i sonra Umut’u Serenay’dan aldı” yorumunu gerçekleştirdi. İlerleyen haftalarda ikili sık sık bir arada görülmüş ve paylaşımlar elde edebilirler. Hatta Farah ve Umut birlikte Yunanistan’a giderek konserde eğleniyorlardı.

Son gelen dedikodulara göre Farah Zeynep Abdullah ile Umut Evirgen’in içinde kara kedi girdi. Sık sık beraber fotoğraf paylaşan ve etkinliklere birlikte katılan ikilinin bir ömür birlikte görülmemesi dikkat çekti.

Yorum yapın