Uludağ Üniversitesi’nin Radyo ve Televizyon Ödülleri

Uludağ Üniversitesi Radyo Televizyon Topluluğu’nun anketiyle 21 kategoride ödül, yayın ve programcılara düzenlenen törenle verildi.

Sunuculuğu İpek Tanrıyar ve Selçuk Yeşilyurt’un yaptığı Fethiye Kültür Merkezi’ndeki geceye mahallesi Osman Sınav, gazeteci Tayfun Talipoğlu, şovmen Şahan Gökbakar, oyuncular Kenan İmirzalıoğlu ve Ebru Kocaağa ile çok sayıda davetli katıldı. Bu yıl 3.’sü düzenlenen programda kazananlar şöyle oldu:

“En iyi ulusal tv kanalı: NTV. En iyi yerel tv kanalı: Olay TV. En iyi yerel tv kanalı: As TV. En iyi müzik kanalı: Powertürk TV. En iyi haber Bülten: NTV. En iyi haber programı: 5N1K (CNN Türk). En iyi dergi programı: Pazar Keyfi (Show TV). En iyi yerli dizi: Acı Hayat (Show TV). En iyi tartışma programı: Abbas Güçlü ile Genç Bakış (Kanal D). En iyi ekonomi programı: Eko Diyalog (NTV). En iyi spor programı: Yüzde 100 Futbol (NTV). En iyi şov programı: Beyaz Show (Kanal D). En iyi çıkış yapan tv

programı: Kime Diyorum Ben? (NTV). En iyi bilgi, eğitim, kültür programı: Küçük Şeyler (TRT 1). En iyi yarışma programı: Fear Factor (Show TV). En iyi reality şov programı: Survivor (Show TV). En iyi müzik programı: Frekans (CNN Türk). En iyi ulusal radyo (Yabancı müzik): Power FM. En iyi ulusal radyo (Yerli müzik): Powertürk. En iyi yerel radyo: Olay FM. Radyo ve Televizyon Topluluğu Özel Ödülü: Line TV.”

Öte yandan, düzenlenen gecede servislerle uçuştan salona getirilen başörtülü öğrenciler, daha sonra verilen bir talimatla salon çıkarıldı. Daha önce Fethiye Kültür Merkezi’nde birçok programa başörtüleri ile katıldıkları bayan çocukları, aldıkları talimatlarla oturdukları yerden kaldırılıp salona indirilmelerinin bir bilgisayarları olduğunu söylediler.

(İRF-OK-OK-Y)

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Survivor Haberleri

Yorum yapın