Uğurtan Dora kimdir? Survivor Uğurtan Dora kaç yaşında ve nereli?

Çeşitli spor dallarıyla ilgilenen Uğurtan Dora’nın sutopu, jimnastik, kürek, basketbol, ​​ve fitness gibi pek çok farklı dalda deneyimi bulunuyor. Peki, Uğurtan Dora kimdir? Survivor Uğurtan Dora kaç yaşında ve nereli? Uğurtan Dora hayatı ve biyografisi nedir? İşte detaylar haberimizde…

UĞURTAN DORA KİMDİR?

Gönüllüler takımı yardımcıları 7 Kasım 1984 İstanbul Şişli doğumlu. Saint Benoit Fransız ve Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi’ni kazandıktan sonra İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nin lisans bölümünü kazandı.

Çeşitli spor dallarıyla ilgilenen Uğurtan Dora’nın sutopu, jimnastik, kürek, basketbol, ​​ve fitness gibi pek çok farklı dalda deneyimi bulunuyor. Lisanslı basketbol geçmişi olan Uğurtan Dora, aynı zamanda Fas, Cezayir, Tunus ve İran’da IMMİB ticaret heyeti ve bakanlar kuruluş adına tercümanlık yaptı.

Uğurtan Dora kimdir?  Survivor Uğurtan Dora kaç yaşında ve nereli?

2013-2018 yıllarında özel bir firmada yöneticilik görevini üstlenen Uğurtan Dora’nın oyunculuk deneyimi de var. Uğurtan Dora, bu zamana kadar 50’den fazla reklamda rol almıştı. Fas, Cezayir, Tunus ve İran’da IMMİB ticaret heyeti ve bakanlar kuruluş adına tercümanlık yapan müşterinin lisanslı olarak basketbol geçmişi de bulunuyor.

Yves Rocher’da 2013-2018 yılları arasında yöneticilik görevini üstlendi. Uğurtan Dora, 2000 yılında bu yana 50’den fazla reklamda rol aldı.

Sümeyye Trabzon

Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın