Üçlü ilişki sırasında sevgilisine sert davranan adamı öldürmüştü! Müebbeti istendi

Manavgat‘nın Side Mahallesi’nde geçen yıl 28 Ocak’ta Elvan Küçükaltun ve 3 yıldır birlikte yaşadığı sevgilisi Alman Nadja Angela Grosser, ortak arkadaşı Kadir Demir’i eve davet etti. Akşam üzeri eve gelen Kadir Demir ile Küçükaltun ve sevgilisi birlikte içki içti. Ardından 3 kişi girdi.

İlişki sırasında Elvan Küçükaltun, birlikte yaşadığı Nadja Angela Grosser’e sert ve agresif davrandığı iddiasıyla Kadir Demir ile tartıştı. Tartışmanın örgütlenmesi üzerine çıkan bıçaklı kavgada Elvan Küçükaltun, önce Kadir Demir’i göğsünden bıçakladı, ardından cinsel organını kesti. Nadja Angela Grosser’i evden gönderen Elvan Küçükaltun, Kadir Demir’in cesedini hemen evin kontrolünde bulunan parka gömmek isterken jandarma tarafından yakalandı. Telefonla eve çağrılan Grosser ile Küçükaltun gözaltına alındı. Elvan Küçükaltun, ‘kasten öldürme’ tutuklanmasından tutuklandı. Başta adli kontrol şartıyla bırakılan, 2 gün sonra ‘suç delillerini yok etme, gizleme veya değiştirme’ suçundan tutuklanan Nadja Angela Grosser ise geçen yıl mahkemede görülen duruşmada adli kontrolle yeniden serbest kaldı.

'Üçlü ilişki' cinayeti sanığına müebbet, Alman sevgiliye 15 yıl hapis istemi

Olayla ilgili Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından sınırı iddianame, Manavgat 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi. İddianamede, olay cinsel üçlü ilişki sırasında bir tartışmadan çıktığı anlatılarak, Elvan Küçükaltun’un Kadir Demir’i 34’ü öldürücü, 54 bıçak darbesiyle öldürdüğü, penisini kestiği belirtildi. İddianamede, şüpheli Kadir Demir’in cep telefonlarında yapılan incelemede, aynı kişilerin daha önce yaşadıkları üçlü cinsel içerikli bir video kaydının bulunduğu belirtildi. İddianamede, Elvan Küçükaltun’un ‘canavarca hisle kasten öldürme’, Nadja Angela Grosser’in de ‘kasten öldürmeye iştirak’ suçundan cezalandırılması talep edildi.

'Üçlü ilişki' cinayeti sanığına müebbet, Alman sevgiliye 15 yıl hapis istemi

Cinayete ilişkin davanın 3’üncü duruşması Manavgat 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde görüldü. Duruşmaya tutuklu sanık Elvan Küçükaltun ve tutuklu yargılanan Nadja Angela Grosser ile sanık avukatları, Kadir Demir’in yakınları ve avukatı katıldı. Davayla ilgili esasen gözetleme gözetleyen savcı, sanık Elvan Küçükaltun’un tanıklığında yapılan incelemede 21 Temmuz 2021 tarihinde ait 2 erkek ve bir kadının olduğu cinsel ilişki videosunda Nadja’nın yüzünün görüldüğü, bölümlerin görülmediği, ses kaydı incelemesinde ise görüntüdekilerin sanık Elvan Küçükaltun ile ölen Kadir Demir’in anlayamadığı değerlendirildiği belirtildi. Savcı esas olarak gözlerinde, sanık Elvan Küçükaltun’un savunmasının suçtan kurtulmaya yönelik olduğunu ve buna itibar edemeyeceği, sanığın Kadir Demir’e yönelik ‘kasten öldürme’ suçunu yürütmenin sabit olduğunu, sanık Nadja Angela Grosser’in ise hapishaneden önceki ve geçici süre boyunca yardım aldığı belirtti. Savcı, Elvan Küçükaltun’un ömür boyu hapis, Nadja Angela Grosser’in ise 15 yıla kadar hapisle cezalandırılmasını talep etti.

'Üçlü ilişki' cinayeti sanığına müebbet, Alman sevgiliye 15 yıl hapis istemi

Duruşmada savcının esas görev yetkisinin ardından konuşan şikayetçilerin avukatı Oğuz Dilek, savcının görüşüne yoğunlaştıklarını belirterek, “Her iki sanığın beyanları farklıdır. Suç tarihinde maktul ısrarla eve çağrılmıştır. 2 bıçağın bulunması ve her 2 bıçakta da parmak ucundan bulunması, eylemin birlikte gerçekleştirildiğini gösteriyor. , mezar kazılmıştır.Kin ve sinirin kenarları aşılmış, maktulün cinsel organı kesilmiş, şarap içilerek kutlanmıştır.Her iki sanığın da ‘canavarca hisle öldürme’ suçundan cezalandırılmalarını talep ediyoruz” dedi.

Sanık avukatlarının esas olarak görüşe karşı savunma yapmak için süre istemesi sonrasında duruşma ertelendi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Manavgat 3. Sayfa Güncel Haberler

Yorum yapın