Twitter hesabından kontrolü dışında beğeniler yapıldığını gören Haluk Levent, Elon Musk’a seslendi: Papaz olacağız seninle

Söylemezsem Olmaz sunucuları Seren Serengil ve Bircan Bali, canlı yayında tartıştı. Twitter’da ikilinin kavgasıyla ilgili bir paylaşımı beğendiğini fark eden Haluk Levent, Twitter’ın yeni sahibi Elon Musk’a seslendi.

“PAPAZ OLACAĞIZ SENİNLE BU GİDİŞLE”

Hesabından denetimi dışında beğeniler görmeyi gören Haluk Levent, sosyal medya platformunun yeni sahibi Elon Musk’a şu sözlerle seslenerek şunları söyledi: “Sevgili Elon Musk, beğenmediğim halde beğeni yapmışım gibi tweet’ler çıkardım. 1 ay önce de 9 beğeni silmiştim, yine sildim şimdi.Hadi politik tweet bir yana, ‘Seren Serengil. Bircan Bali ile kavga etti’ tweet’ini neden beğeneyim ya?Bak Elon! Papaz görüyorum seninle bu gidişle.”

Twitter hesabından kontrolü dışında beğeniler gören Haluk Levent, Elon Musk'a seslendi: Papaz geliyorsun seninle

“BEĞENİLERE ALDANMAYIN, ELON MUSK BEĞENİYOR”

Paylaşımla da yetinmeyen Haluk Levent, beğenilerin kendisine ait olmadığını göstermek için de bir profile yazı eklemek “Beğenilere aldanmayın yemin ederim ben değil Elon Musk beğeniyor. Ben iptalten bıktım Twitter benim yerime beğenmekten bıkmadı” dedi.

Twitter hesabından kontrolü dışında beğeniler gören Haluk Levent, Elon Musk'a seslendi: Papaz geliyorsun seninle

Ecem Altan

Haluk Levent Magazin Haberler

Yorum yapın