TV8’in yeni yayın dönemine epey ses getirerek giren dizisi Tuzak’ta başrol olan Akın Akınözü Cumhuriyet’in sorularını yanıtladı. Oyuncu; “Tuzak, bir intikamı konu ediniyor. İntikam oldukça güçlü bir duygu. Sizin intikam kavramına bakışınız nasıl?” sorusunu “Tuzak” aslında adaleti konu ediniyor. Bence bizim hikâyemizde intikam, adaleti bulma yolunda kullanılan duygusal bir yakıtı temsil ediyor. İntikam gibi güçlü duygular, kişiyi ele geçirdiğinde sağlıksız ve yıkıcı olabilirken kişinin zekâsı ve iradesi sayesinde doğru yönlendirilerek adalet gibi daha erdemli amaçlara ulaşmanın anahtarı olabilir.” şeklinde cevapladı.  “Karakteriniz Umut’u intikam isteğinde haklı buluyor musunuz?” aynıtı ise “Evet, adalet isteğinde haklı buluyorum ve beslediği intikam duygusunu çıktığı yolda yönetme becerisine de büyük hayranlık duyuyorum. Umut, bugüne kadar davasına en inandığım karakter.” oldu. 

TV8’in yeni yayın süresi boyunca uzun süre ses veren giren dizi Tuzak‘ta başrolde olan Akın Akınözü Cumhuriyet’in sorularını yanıtladı.

oyuncu; “Tuzak, bir intikamı konu ediniyor. İntikam oldukça güçlü bir duygu. Sizin intikam konseptinize bakışınız nasıl?” evine “Tuzak” aslında adaleti konu ediniyor. Bence bizim hikâyemizde intikam, adaleti bulma yolunda kullanılan duygusal bir yakıtı temsil ediyor. İntikam gibi güçlü duygular, kişinin ele geçirmesinde sağlıksız ve yıkıcı olabilirken kişinin zekâsı ve istekli olması sayesinde doğru yönlendirilerek adalet gibi daha erdemli amaçlara örnek olarak anahtarı olabilir.” şeklinde cevap verdi.

“Karakterin Umut’u intikam talebinde haklı buluyor musun?” aynı ise “Evet, adalet talebinde haklı bulmaum ve beslediği intikam yolunda yola çıktığı yolda yönetme becerisine de büyük bakmayı istiyor. Umut, bugüne kadar davasına en çok kullanmam karakteri.” oldu.

Yorum yapın