Tuzak dizisi bu akşam var mı, yok mu, neden yok, neden başlamadı, saat kaçta başlayacak? 10 Mart Tuzak dizisi geç mi başlıyor?

Tuzak, Fabrika Yapım ve Acun Medya ortak yapımı, ilk bölüm 19 Ekim 2022 tarihinde yayınlandı, egemenliğini Aytaç Çiçek’in üstlendiği, umudu ise Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı ve Ali Yörükoğlu’nun kaleme aldığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Peki, Tuzak dizisi bu akşam var mı, yok mu, neden yok, neden başlamadı, saat kaçta başlayacak? 10 Mart Tuzak dizisi mi başlıyor? Ayrıntılar sizlerle…

Tuzak dizisi yeni bölümüyle bu akşam 10 Mart 2023 Cuma günü saat 22:15’de ekranlara gelecek. Yani dizi 20:00’da değil 22:15’te başlayacak. Dizi bugün Survivor’dan hemen sonra ekranlara gelecek.

  • 16:00 – Zuhal Topal’la Yemekteyiz
  • 20:00 – Survivor 2023
  • 22:15 – Tuzak
  • 01:00 – Emre Dorman ile akıldaki Sorular

Hayır dizi bitmedi veya final yapmadı. Dizi bugün Survivor’dan sonra ekranlara gelecek.

Tuzak, ailenin kaderini sona erdirmek, zengin ve güçlü bir aileden intikam almaya yemin etmiş bir adamın ve aynı zamanda bütün haksızlığa uğramış olanların intikamını alma hikayesidir. Yıllarca en ince detayına kadar çalışılarak yapılan yıkıcı intikam planının karşısında ise düşmanın zeki ve güçlü kızı olacaktır… Kimin kimi Tuzak’a düşeceği ise bir bilmeceye dönüşecektir..

Akın Akınözü : Umut Yörükoğlu / Çınar Yılmaz

Bensu Soral : Ceren Gümüşay

Talat Bulut : Demir Gümüşay

İlayda Çevik : Luna

Rıza Kocaoğlu : Güven Gümüşay

Yağız Can Konyalı : Mete Gümüşay

Emir Benderlioğlu : Çetin / Mahir Yörükoğlu

Onur Durmaz Ali

Naz Göktan : Ayşe

Eylül Su Sapan : Nil / Umay Yörükoğlu

Servet Pandur : Meral

Mustafa Şirin

Tuzak Dizi Gündem Magazin Haberler

Yorum yapın