Türkiye’de bir dönem reyting rekorları kırıyordu! Sadettin Teksoy’un son haline kimse inanamadı

Türk televizyonları 1990’lı siteler hakkında bir içerik içeriği hissedilmiştir. Hem yayıncılık dünyasındaki anlayışının daha olması, hem de reylerinde daha çok olması gerektiği gibi şeyler karakterlerdir. O isimlerden biri de Sadettin Teksoy‘du.

kuralları ki Sadettin Teksoy‘un başarılarından biri olan en büyük gazeteci Ufuk Güldemir’di. Star ekranlarında TV ile bir rekabetin içine giren Ufu büyükk Gül’de “Teksoy Görevde” ile rakiplerini yenmeyi başardı. Sadettin Teksoy‘u yer endüstrisindeki kişilerden oluşan yazılardan oluşan tarihlerde damgalanırdı. Aynı zamanda reytinglerde de zirveye oturun.

Türkiye'de bir dönem reyting rekorları kırıyordu!  Sadettin Teksoy'un oğluna inanamadıkUfuk Güldemir

“Ben Sadettin Teksoy” repliği ile hafızalara kazınan Teksoy’un da ekran önünü başarılı şekilde yapmakla Star TV reytinglerinde zirveyi görmüş. Güldemir, Teksoy’a ana haber yayınlarında 3 ila 5 dakikadan yer veriyor, bir nevi haberinin bültenleri dergi ve yaşamlarının yaşamlarınıdu. Teksoy görünümünde bir hayalette, yaşam ise Van Gölü’nde dışarı çıkıyor. Sarı montu da artık simgeydi.

Türkiye'de bir dönem reyting rekorları kırıyordu!  Sadettin Teksoy'un oğluna inanamadıkSadettin Teksoy

90’larki özel televizyonculuk furyasının yavaş yavaş yavaş ilerliyordu Sadettin Teksoy da hızla ekranlardan filmde. Şimdilerde 70 yaşında olan Teksoy, daha sade bir tercih ediyor. Uzun bir 29 ekimle yeniden gelen sonra Teksoy, nedeniyle eski izleyicilerini meraklandıran okuması. Teksoy için “Hala çok gençsiniz, nasıl bu kadar ucuza getirebilirsiniz?” gibi yorumlar yapıldı.

İşte Sadettin Teksoy’un oğlu hali:

Türkiye'de bir dönem reyting rekorları kırıyordu!  Sadettin Teksoy'un oğluna inanamadık

Türkiye'de bir dönem reyting rekorları kırıyordu!  Sadettin Teksoy'un oğluna inanamadık

Barış Yahya Çinçin

Sadettin Teksoy Ufuk Güldemir Show Tv Star Tv Magazin Yaşam Haberler

Yorum yapın