Türkiye Tek Yürek kampanyasında ünlü isimler telefon başına geçerek bağış topladı. Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinin yaralarını sarmak için günlerdir çabalayan Kıvanç Tatlıtuğ’un ortak canlı yayının yapıldığı stüdyoya girdiği anlar gündem oldu. Tatlıtuğ’un o girişi ve gergin hali Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Kuzey Tekinoğlu karakterine benzetildi. O anlar sosyal medyada binlerce yoruma sebep oldu. Kıvanç Tatlıtuğ ayrıca konuşmasında, “Hayatım boyunca kalbim fiziksel anlamda hiç bu kadar acımamıştı” dedi. Oyuncu geçtiğimiz günlerde AHBAP’a 950 bin TL bağışta bulundu. Oyuncu geçen hafta da 200 bin TL bağış yapmış, lojistik destek de sağlamıştı.

Türkiye Tek Yürek kampanyasında ünlü isimlerin telefon başına gönderilerini topladı. Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinin yaralarını sarmak için günlerdir çabalayan Kıvanç Tatlıtuğ‘un ortak canlı yayının yapıldığı stüdyoya girdiği anlar gündem oldu.

Tatlıtuğ’un o girişi ve gergin hali Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Kuzey Tekinoğlu karakterine benzetildi. O anlar sosyal ortamlarda binlerce yoruma sebep oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ ayrıca konuşmasında, “Hayatım boyunca tüm hayatını kalbimi hiç bu kadar acımamıştı” dedi. Oyuncunun geçtiğimiz günlerde AHBAP’a 950 bin TL bağışta bulundu. Oyuncu geçen hafta da 200 bin TL bağışlamış, lojistik destek de sağlamıştı.

Yorum yapın