Türk televizyon tarihinin en uzun süren haftalık dizisi olarak reyting rekorlarını alt üst eden ‘Arka Sokaklar’ adlı dizide canlandırdığı ‘Rıza Baba’ karakteriyle efsaneleşen 37 yıllık evli Zafer Ergin, başka bir kadınla görüntülendi. Ünlü oyuncu kendisini görüntüleyen basın mensubundan fotoğrafları silmesini istedi. Usta oyuncu, basın mensubunu “Onlar yayınlanmasın!” diyerek tehdit etti. Snob Magazin’de yer alan habere göre; Zafer Ergin’in kadın arkadaşıyla görüntülendiği anlarda panik olduğu öne sürüldü.Tanımadığını söyleyen Ergin, “Bana adres sordu sadece… Tanımıyorum” dedi. 37 yıldır Binnaz Ergin’le evli olan usta sanatçının, “Tanımıyorum” dediği kadın arkadaşıyla, başka sokakta tekrardan buluşması ise kafaları karıştırdı. Daha önce de eşini aldattığı haberleriyle gündem olan Ergin’in, objektiflere takıldığı arkadaşıyla geçtiğimiz günlerde yine Nişantaşı’nda bir mekandan baş başa yemek yediği de ortaya çıktı.

Türk televizyonları en uzun ömürlü haftalık dizi olarak reyting rekorlarını alt üst eden ‘Arka Sokaklar’ adlı dizide canlandırdığı ‘Rıza Baba’ karakteriyle efsaneleşen 37 yıllık evli Zafer Ergin, başka bir kadınla görüntülendi. Ünlü oyuncu kendisini görüntüleyen basın mensubundan fotoğraflarının gönderilmesini istedi. Usta oyuncu, basın mensubunu “Onlar yayının!” diyerek tehdit etti.

Turk televizyon tarihinin en uzun suren haftalik dizisi olarak reyting

Snob Magazin’de yer alan haberlere göre; Zafer Ergin’in kadın arkadaşıyla görüntülendiği anlarda panik olduğu öne sürüldü.Tanımadığını söyleyen Ergin, “Bana adres yazdı sadece… Tanımlıyorum” dedi.

37 yıldır Binnaz Ergin’le evli olan usta sanatçının, “Tanımıyorum” dediğim kadın arkadaşıyla, başka sokaktan tekrardan buluşması ise kafaları karıştırdı. Daha önce de eşini aldattığı haberleriyle gündem olan Ergin’in, fotoğraflara takıldığı arkadaşıyla eski günlerde yine Nişantaşı’nda bir mekandan baş başa yemek yiyen de ortaya çıktı.

Yorum yapın