Turizm kenti Antalya’da hava sıcaklığı arttı, sahillerde yoğunluk oluştu

Turizm kenti Antalya’da hava sıcaklığı arttı, sahillerde yerleşim oluştu

ANTALYA – Hava sıcaklığının 23 dereceyi aşmayan turizm kenti Antalya’da yerli ve yabancı sakinlerin sahillerde oluşması oluşturuldu.

Üç programda kapalı ve aralıklarla gösterili havanın etkili olduğu turizm kenti Antalya’da, bugün güneşli bir hava hakim oluyor. 23 derecelik hava sığınağı ve hafta sonunu fırsat bilen yerli ve yabancı düşmanların adresi dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili oldu. Sahile gelenlerden bazıları Akdeniz’in mavi sularında kulaç atarken bazılarını isterse güneşlenip, kitap okudu. Rus pantolonları ise çocuklarıyla denizin tadını çıkardı. Yakıcı bir havanın etkili olduğu kentte, ağaç gölgeleri ve parklarda vakit geçirenler kadar, çocuklarınla ​​uçurtma uçurmaya çalışan ailelerde görüldü. Kürek gezisi yapan bir kişi ise renkli görüntüler oluşturuldu. Sahilde oturanlar ve vakit geçirenler dron ile de görüntülendi.

“kardeşimle yüzüyoruz”

Deniz keyfi yapan Sahragül Koyuncu, “Hava güneşlenirken, babam bizi kardeşimle eve getirdi. Yüzüyoruz ama deniz soğuk dışarısı biraz esintili. Kardeşimle denizde oynuyoruz” dedi.

“Hava güzel”

4 yaşındaki oğluyla uçurtma uçuran Şafak Kaplan ” Antalya’da bugün hava çok güzel. İki tanesi eve kapanmıştık. Güneş geldi havayı ısıttı. Deniz sezonunu açacağız.

Konyaaltı Sahili Antalya Güncel Haberler

Yorum yapın