Turabi’nin sağlık durumu nasıl? Turabi sakatlandı mı, neden sakatlandı?

Turabi‘nin sağlık durumu nasıl? Sorusu, özellikle takipçileri ve sevenleri başta olmak üzere birçok kişi tarafından araştırılmakta. Sosyal medya hesaplarını kullanarak zaman zaman tartışmalı ve hoş olmayan içerikler paylaşan Çamkıran, hastalığı hakkında detaylar vererek takipçilerinden anlayış ve destek talep etti. 2 kez Survivor’da şampiyon olduktan sonra yurt dışında katıldığı yarışmada da birincilik elde eden Turabi Çamkıran, uzun süredir yurt dışında yaşıyor. Peki, Turabi’nin sağlık durumu nasıl? Turabi sakatlandı mı, neden sakatlandı?

TURABİ’NİN SAĞLIK DURUMU NASIL?

1,8 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından hastanede çekilen fotoğrafları yayınlayan Turabi Çamkıran, bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ettiğini söyledi. Görüntüleriyle sevenlerini korkutan Çamkıran, şu ifadeleri kullandı: “Azrail’e mesaj attım; ‘Gel beni al!’ diye. O da mesaj atmış; ‘Gülüşün dert olmuş seni çekemeyenlere. Onlara inat yaşa!’ diye. Şaka şaka. Ciddiye almış mesajımı. Az kalsın beni alıyordu şereflinin zıttı. Siz siz olun Azrail’le oynaşmayın. Bir kazaydı, geçecek. Daha güçlü bir şekilde geri döneceğim inşallah. Şimdilik hoşça kalın.”

Turabi'nin sağlık durumu nasıl? Turabi sakatlandı mı, neden sakatlandı?

“ARTIK TÖVBE, EVLENİP ÇOLUK ÇOCUĞA KARIŞACAĞIM”

“Hep açık seçik paylaşımlar yapıp, çılgın bir hayat yaşadığım için geldi bunlar başıma. Artık tövbe. Ölmez sağ kalırsam hayatımın kadını bulup, hemen nikahı basacağım. 2024 bitmeden de evlenip, çoluk çocuğa karışıp, ailemle mütevazi bir hayat yaşayacağım. Ve ne kadar erteleyip yapmadığım şey varsa ayağa kalkar kalkmaz onları yapacağım. Duam belli, duyan belli. Hayat kısaymış. Her kimin kalbini kırdıysam kusuruma bakmasın. Cahilliğimden yapmışımdır.”

Emir Ceran

Turabi Gündem Magazin Haberler

Yorum yapın