Turabi Survivor’dan ayrıldı mı? Turabi gitti mi?

Survivor’ın en dikkat çeken isimlerinden biri olan Turabi, izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, Turabi Survivor’dan ayrıldı mı? Turabi gitti mi?

TURABİ SURVİVOR’DAN AYRILDI MI? TURABİ GİTTİ Mİ?

Acun Ilıcalı, sakatlanan Turabi’nin yarışmaya devam edemeyeceğini duyurdu. Ilıcalı, “Survivor’da Turabi kısa sürede büyük iz bıraktı. Geçtiğimiz hafta oyuna çıkarken sakatlığı oldu. 5 gün boyunca doktoruyla Turabi görüştü. Sonunda Turabi’den gelen haber maalesef iyi değil. Turabi yarışmanın geleceğiyle ilgili verdiği kararı bize açıkladı. Survivor All Star’a devam edemeyeceğini söyledi.” şeklinde konuştu.

Turabi Survivor'dan ayrıldı mı? Turabi gitti mi?

SURVIVOR TURABİ KİMDİR?

Turabi Çamkıran, 3 Temmuz 1987 tarihinde Mersin ilinde doğdu. Aslen Kahramanmaraş Afşin’lidir. Mersin Toroslar Lisesi ve Gazi Lisesi’ne gitti fakat bitiremedi, liseyi Survivor yarışmasından sonra bitirdi. Gençliğinden beri hem breakdance hem de Muay Thai dövüş sanatıyla ilgilendi.

2013 yılında Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katıldı ve yarı finale kadar yükseldi. 2014, 2015 ve 2018 yıllarında Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasına katıldı. 2014 Survivor Gönüllüler takımında yer aldı şampiyon oldu. 2015 yılında Survivor All Star yarışmasında da 1. oldu ve art arda iki kez Survivor yarışmasını kazanan ilk kişi oldu. Survivor yarışmasından sonra birkaç sinema filmi ve dizide rol aldı.

Osman Demir

Turabi Televizyon 3.Sayfa Gündem Spor Haberler

Yorum yapın