TRT’den yeni dizi: Kül Masalı’nın yayın tarihi belli oldu

TRT1’in yeni dizilerinden ‘Kül Masalı’ başrollerinde Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcinelioğlu’nu buluşturdu. Dizi 15 Şubat’ta izleyici karşısında olacak.

DUVAR – Başrollerinde Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcinelioğlu’nu buluşturan “Kül Masalı” dizisi 15 Şubat Perşembe günü seyirciyle buluşacak. Yapımcılığını Cemil Cengiz’in üstlendiği dizide Gökhan Alkan “Arat Giraylı”, Sevda Erginci “Özge”, Başak Gümülcinelioğlu “Jale” karakterlerini canlandırıyor.

Metin Balekoğlu’nun yönettiği dizinin hikâyesi Nehir Aytamay’a, senaryosunu ise Sılan Aras Erdem ve Filiz Küçük Yücel’e ait. Dizinin oyuncu kadrosunda Hülya Darcan, Ushan Çakır, Özgür Çevik, Gizem Kala ve Gizem Güneş gibi  isimler yer alıyor.

DİZİNİN KONUSU

Türkiye’nin en zengin ve köklü ailelerinden Giraylı ailesinin veliahtı Arat Giraylı (Gökhan Alkan), yoksul ve mütevazi bir geçmişten gelen Özge (Sevda Erginci) ile karşılaşıp ilk görüşte aşık olup evlenirler. Özge yaklaşık 6 yıldır bir restoranda aşçılık yapmaktadır. Özge’nin Arat’ın ailesinin yaşadığı konağa gelin olarak girmesi onu bir anda bir aşk masalından entrikalarla dolu bir dünyaya sokar. Kocasının geçmişinden gelen öfke patlamaları, Özge’nin kız kardeşi Behiye’nin (Gizem Güneş) zenginlik ihtirası ve Arat’ın şaibeli şekilde ölen eşi Jale’nin (Başak Gümülcinelioğlu) peşini bırakmayan gölgesi Özge’nin bu zorlu yolculuğunu daha da karmaşık hale getirir.

 

(HABER MERKEZİ)

Yorum yapın