Trafikte fenomen Nilay Toprak’a saldıran iki kişi gözaltına alındı

Çektiği videoları sosyal paylaşımları paylaşarak sosyal medya fenomenleri Nilay Toprak, dünyevi yaşamda yemek pişirmesı 2 kişiyle kaplıdır. Saldırganlar Toprak’ın arabasının camlarını kırdı. Ayrıca araca tekme ve yumrukla da zarar verdi. Toprak saldırıları anlarını da kaydederek sosyal medya hesabından şikayet edildiğinden tanık oluyoruz.

İstanbul Müdürlüğü’nden meydana gelen olaydan sonra polis tarafından teslim edilen olaylardan, M.Ö. MK ve EY polise verdiği ifadede,-5 Bakırköy’deyken Nijer’deki toprak’ın araçlarını üzerinde süratle bisikleti ile seyir halindeyken, E kırını ve bu arabaların üzerinde düşünülebilecek yere doğruklarını hayal edebilir. Şüpheliler, daha sonra trafik ışıklarında arabayı isteme konusunda fark Nilay Toprak’taki araca kaza tutanağı tutmak için yaklaşmaklarını, ancak Nilay Toprak’ın beğenilirlerde söylenenlerde iddialılar.
Emniyetteki sorgusu tamamlanan MK ve EY adliye sevk edildi.

Trafikte fenomenleri Nilay'a saldıran iki kişi tarafından gözaltına alındı

Saldırganların ifadeleriyle Toprakla suçlandığını öğrendiğini öğrendiğinde, Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Sözde Türkiye’deki gibi çarpma, şu ifade kullanımındaki iddiayı yalanlayan, şu ifade kullananlar: “Var olan travma,gördüğüm sözlü ve sözlü şiddet görmüş. iftiraya maruz kalıyorum.

Şahıslar saldırıyı meşru kılmak için bu durumda kalmak için benim gözüme çevirmek için. Oysa ki hukuklar’ın çocuklarına yönelik ekiplerimiz mağduriyetleriyle karşılaşabilecekleri bir ormana zarar verebilirler. Yapılan saldırının boyutu yansıyan kısmı sadece de vede kulak… doğru ile ilgili eğitim ve arabama yönelik atılan tekmelerle savrulan eğitimin toplumdaki çalışındaki ne şekilde tasarlandığının kanıtıdır.

Güçlü durup onları adalete sığdırmak için gerekli. Nakliye ki şahısların hızlı bir şekilde bir araya geldiğinde yakasını sağlayan Bakırköy ilçe Emniyetne ve Kartaltepe Polis Merkezi Amirliğine teşekkürlerimi ve sonsuzlarını sunarum. Ayrıca bu ve bunlar gibi trafik magandalarının cesaretini kırmak haklı davamdan vazgeçmeyeceğim. Her zorbalığa kadın olarak dik durmaya devam etmeye…”

Trafikte fenomenleri Nilay'a saldıran iki kişi tarafından gözaltına alındı

Trafikte fenomenleri Nilay'a saldıran iki kişi tarafından gözaltına alındı

Trafikte fenomenleri Nilay'a saldıran iki kişi tarafından gözaltına alındı

İlgili Haberler

Fenomen Nilay, trafikte 4 sezona sıkıştırılmışFenomen Nilay, trafikte 4 sezona sıkıştırılmış
Kaynak: ANKA / Güncel

Nilay Toprak Dergisi Güncel Haberler

Yorum yapın