Topaloğlu’na Davullu Zurnalı Karşılama!

Dominik’te yapılan ‘Survivor Ünlüler-Gönüller’ yarışmasından elenen ünlü sanatçı Mustafa Topaloğlu ; önceki gün Türkiye’ye döndü.

Şarkıcı oğlu Çağlayan ile birlikte Atatürk Havalimanı’na inen sanatçıyı; imam nikahlı eşi Derya Yüksel, çocukları ve yakın dostları karşılandı. Davullu-zurnalı karşılamada duygusal anlar da yaşandı.

Adada kestirdiği Mohikan modeli saçlarıyla dikkat çekici sanatçı; bir merhaba neşeliydi. Mustafa Topaloğlu“Arkadaşlar, dün dünde kaldı, bugün bugünde, yarın ise gelecek. Ülkeme gittim, sevdiklerim burada, çok zıt” dedi.

Kızı Irmak’ın, “Baba nasılsın? Ne yaptın?” sorusuna Topaloğlu’ndan “Çok yandım sana” mesajı geldi.

BÜLENT ERSOY’A ÇOK KIZDI

Topaloğlu’nu havaalanında kızdıran bir olay oldu. Bülent Ersoy’un kendisine haciz yolladığı soruya Topaloğlu, “Adını bile anmak istemiyorum. Gereken cevap zamanı gelecek” dedi.

Topaloğlu, Ersoy hakkında ‘Bülent Ersoy büyük sanatçı olacak ama önünü kestiler’ şeklinde bir açıklama yaptı. Ersoy da, bunun üzerine tazminat davası açmış ve davayı kazanmıştı. İddiaya göre Ersoy da Topaloğlu’nun evindeki eşyalara haciz kararı çıkarmıştı.

10 BİN LİRA TAZMİNAT BORCU VAR

Bülent Ersoy’un avukatı Aydın Kurban, süreçle ilgili yaşadıklarını şöyle anlattı: “Mahkeme, Mustafa Topaloğlu’na önce hapis cezası verdi. Mustafa Topaloğlu, Türkiye’deyken evine gitti. 2 bin lira ödedi, toplam para da daha sonra ödeyeceğini söyledi, ancak ödemedi.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Dominik Cumhuriyeti Mustafa Topaloğlu Bülent Ersoy Survivor Türkiye Magazin Haberler

Yorum yapın