Tolgahan Sayışman hem oyunculuk kariyeri hem de özel hayatıyla ilgili Hakan Gence’ye samimi açıklamalar yaptı. Sayışman, 40’lı yaşlarının başındaki yaşam deneyimini “40’lı yaşlarla matematiğin, sistemin değişiyor. Kalabalıklardan yalnızlığa geçiş dönemim oldu” diyerek anlatıyor. Eşi Almeda Abazi hakkındaysa “Onsuz nefes alamıyorsan aşktır. Almeda da benim hücrelerimde… Hiçbir şeyi onsuz düşünemiyorum. En romantik hareketim çok sürpriz bir şekilde Almeda’yı Roma’ya götürmekti. ‘Kahvaltıya gidiyoruz’ dedim, uçağa binip Roma’ya gittik” diyor. Sayışman, baba olmanın kendisini duygusallaştırdığını da sözlerine ekledi.  Tolgahan Sayışman: “10 yaşında pazarda su sattım, limon sattım. Camcıda ve berberde çalıştım. Biraz büyüdükçe hayal kurmaya başladım ama ütopyaydı bunlar. Düşünsene, biri gelecek ve ‘Sen dünya çapında tanınacaksın’ diyecek.” 

Tolgahan Sayışman hem oyunculuk kariyeri hem de özel hayatıyla ilgili Hakan Gence’ye samimi açıklamalar yaptı. Sayışman, 40’lı yaşlarının başındaki yaşam deneyimi “40’lı yaşlarla matematiğin, sistemi değişiyor. Kalabalıklardan yalnızlığa geçiş dönemim oldu” diyerek anlatıyor.

Eşi Almeda Abazi hakkındaysa “Onsuz nefes alamıyorsan aşktır. Almeda da benim belgelerimde… Hiçbir şeyi onsuz düşünemiyorum. En romantik hareketim çok sürpriz bir şekilde Almeda’yı Roma’ya götürmekti. ‘Kahvaltıya veriyoruz’ dedim, uçağa binip Roma’ya gittik” diyor. Sayışman, babanın kendisini duygusallaştırdığını da sözlerine ekledi.

Tolgahan Sayışman: “10 yaşında pazarda su satamıyorum, limon satamıyorum. Camcıda ve berberde çalıştı. Biraz hayal ederek büyümeye başladık ama ütopyaydı bunlar. Düşünsene, biri gelecek ve ‘Sen dünyayı tanıyacaksın’ diyecek.”

Yorum yapın