Tokyo 2020’nin yıldızlarından 21 yaşındaki Ebrar Karakurt, özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından en çok söz ettiren sporcular arasında. Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren Ebrar Karakurt, bu defa çıktığı tatilden yaptığı deniz paylaşımıyla gündemde. Her hareketiyle çok konuşulan Karakurt, geçtiğimiz dün paylaştığı bir videoyla Pınar Deniz’e gönderme yaptı. Denizde dalga karşısında devrilen 1,96 boyundaki Ebrar Karakurt, o anları Instagram’ın hikaye kısmından paylaştı. Ebrar Karakurt, paylaşımına, “Dalgayı yedikten 2 saniye sonra ben” notunu düştü. Ebrar’ın paylaşımı kısa sürede gündem olurken, yaptığı yorum Pınar Deniz’in geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşıma gönderme olarak yorumlandı.

Tokyo 2020’nin yıldızlarından 21 Ebrar Karakurtözel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla en çok söz ettiren sporcular arasında.

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sıkn söz konusu Ebrar Karakurt, bu yolda tatilden tatilden denizcilikle gündemde. Her hareketiyle çok konuşulan Karakurt, üye ülkelerden bir dün bir videoyla Pınar’e gönderme yaptı.

Tokyo 2020nin yildizlarindan 21 yasindaki Ebrar Karakurt ozel hayati ve

Denizde dalga devrilen 1,96 boyundaki Ebrar Karakurt, o anları Instagram’ın hikayenden bugün. Ebrar Karakurt, günlüğüna, “Dalgayı yedikten 2 saniye sonra ben” notunu düştü.

1658559592 937 Tokyo 2020nin yildizlarindan 21 yasindaki Ebrar Karakurt ozel hayati ve

Ebrar’ın kısa içinde gündem kitabı yorumlanır, yorum olarak Pınar’in gözden sayılır şekilde paylaşıma gönderilmek olarak yorumlandı.

Yorum yapın