Tokat Erbaa’ya konsere giden Derya Uluğ uyanır uyanmaz bakın ne istedi

Pop müziğinin güçlü seslerinden Derya Uluğ Tokat Erbaalıları sevilen şarkılarıyla coşturdu. Mayıs ayından beri her ay yaklaşık 20 konser veren Uluğ, konserden çok memnun dile “Ben bu kadar çok konser vermektir, istenmektedir çok fazla edici bir şey”.

UYANIR UYANMAZ YAPRAK SARMA İSTEDİ

Erbaa yaprak sarma yeme hayaliyle gelen “Derya Uluğ’dan buraya geldim. bir kaç saat sonra, gözümü açar. bulundu. Sözlerine devam eden Uluğ, “Yaprak sarmayı da iyi kabul ettiğini” iddialı olduğunu dile getirdi.

Tokat'a Erbaa'ya konsere giden Derya Uluğ uyanır uyanmaz bakın ne istedi

“BAZI KOSTÜMLERİMİ KENDİM ÇİZİYORUM”

Sahne kostümüyle de beğeni toplayan Derya Uluğ, 9 günlük bayram tatilinde 8 konser. Her konser için ayrı kostüm hazırlatan şarkıcılar, bayram konserlerini 11 valizle şansını, valizlerin araca sığmadığını anlattı. Sahne kostümleri için hiçbir masraftan kaçınmayan Derya Uluğ, “Sahnede iyik görünmek basit bir şey değil” dedi. Babasının da tekstilciden kaynaklandığı için modaya meraklı büyüttüğünü anlatacağını söylüyor. Bir hayalinden de bahseden insanlardan, “İlerleyen mutfak gereçleri kurup bütün sahne kostümlerimi çizdiğim her şeyi orada hayatta geçirmek istiyorum” dedi.

Tokat'a Erbaa'ya konsere giden Derya Uluğ uyanır uyanmaz bakın ne istedi

HEY ON BEŞLİ ON BEŞLİ SÜRPRİZİ

Okyanus şarkısından sonra çıkan Derya Uluğ’la eğlenceli sahneler yaşattı. Yaklaşık iki saat içinde kalan popçu, Canavar, Ne münasebet, Kanunlar Gibi, Nabız 180 gibi sevilen şarkılarıyla gelenlerle ilgili 50 bin kişiyle dolu dolu yaşantı. Ünlü Popçu Erbaalılara sürpriz yaparak ilk kez ‘Hey On Beşli On Beşli’ türküsünü seslendirdi. Konser bitimi sahneye çıkan Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Derya Uluğ’a çiçek, Erbaa spor forması ve 50 kilo yaprak küçüklük fotoğrafı çektirdi.

Tokat'a Erbaa'ya konsere giden Derya Uluğ uyanır uyanmaz bakın ne istedi

Derya Uluğ Dergisi Haberleri

Yorum yapın