The Game Awards 2022’de duyurulan tüm oyunlar

Oyun Ödülleri 2022 gerçekleştirme, oyuncuların beklediğinden fazlasının piyasaya sürülmesi beklenen birçok oyunun yeni fragmanları ve çıkış günleri gibi birçok bilgi paylaşıldı. İşte The Game Awards 2022 etkinliğinde duyurulan tüm oyunlar…

THE GAME AWARDS 2022’DE DUYURULAN TÜM OYUNLAR

Dead Cells: Castlevania DLC’ye Dönüş

Beğenilen hızlı tempolu aksiyon roguelite Dead Cells’in bu tahmin edilen genişlemesinde Dracula’s Castle’ın eski koridorlarında savaşın. Richter Belmont ve Alucard ile takım olun ve Karanlık Lord’un taht odasına ulaşmak için canavar ordularına karşı ikonik Castlevania silahlarını kullanın… Dead Cells: Return to Castlevania DLC’si 2023’ün ilk yarısında PC ve konsollara çıkış yapacak.

Vampir Kurtulanlar Mobil

Sevilen aksiyon rogluelike oyunu Vampire Survivors artık Apple iOS ve Android cihazlara çıkış yapacak.

Valiant Hearts Eve Dönüyor

1917, Birinci Dünya Savaşı tüm hızıyla devam ederken, iki kardeş siperlerde hayatta kalmak ve depolamayı yeniden bulmak için savaşacak. Yolları, yeniden bir araya gelmenin sevincini ve Batı Cephesi’nin dehşetini paylaşacak yeni Valiant Hearts ile kesişecek – hepsi de eve dönüşün yolunu bulmak için çaresiz.

Valiant Hearts: Coming Home çok yakında Netflix Games’e özel olarak geliyor.

YouTube video

İade bilgisayarı

Housemarque’ın sahip olduğu roguelike shooter oyunu Returnal, 2023’ün başlarında PC’ye geliyor.

Wyrd’in Hellboy Ağı

Hellboy Web of Wyrd, Dark Horse Comics ve yaratıcısı Mike Mignola ile ortaklaşa karşılaştığı orijinal bir hikayeye sahip bir roguelite aksiyon macera oyunudur. Bir ajan kaybolduğunda, Hellboy araştırır. Baştan ayağa kalkan canavarca kavgaya hazırlanıyorun.

Dağın ufuk çağrısı

Sundom’a yönelik gizemli bir yaratık ortaya çıkarır ve kefaret ararken tehlikeli görevler sırasında güçlü makinelerle savaş için eski Shadow Carja savaşçısı Ryas’ın görünümün dünyayı görür.

Horizon Call of the Mountain, 22 Şubat 2023’te PS VR2’ye özel olarak geliyor.

Travma Sonrası

Gerçek korku zihnimizde yaşar. Post Trauma, klasik korku oyunlarına hem bir övgü hem de modern bir yaklaşım olup, eski tarz sabit kamera açılarını yüksek kaliteli görüntüler, pürüzsüz kontroller ve sürükleyici ses manzaraları ile harmanlıyor.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayın

Vizör

Bir şipşak kamera ile algıya meydan okuyun, gerçeği yeniden tanımlayın ve çevrenizdeki dünyayı yeniden şekillendirin. Vizör, oyuncuların geride bırakılan gizemlerini açığa çıkarırken saatlerce ilginç ve eğlenceli deneyimler sunan yeni bir tek oyunculu oyundur.

Aramızda Saklambaç

Geliştirici Innersloth, Among Us’ın yeni oyun modu Hide N’ Seek’i duyurdu. Yeni oyun modun 9 Aralık Cuma günü yayınlanacak.

Bizden sonra

Fedakârlık ve umut üzerine bu duygusal hikâyede insanüstü sürrealist bir dünyayı keşfederek Dünya üzerinde yaşama ikinci bir şans ver. After Us, PS5, Xbox Series X|S ve Steam için 2023 baharında sürülecek.

değiştirildi

REPLACED, kendi iradesi dışında bir insan vücuduna dahil olan REACH adındaki bir yapay zekâyı canlandırdığın; bilimkurgu, geçmiş ve gelecek temalarını bünyesinde buluşturan 2.5D aksiyon tabanlı platform oyunudur. Değiştirildi, 2023 yılında sürülecek.

sokak dövüşçüsü 6

Capcom’un en yeni mücadelecisi geliyor! Street Fighter 6, 2 Haziran 2023’te piyasaya çıkıyor ve Street Fighter son bir sonraki evrimini temsil ediyor. Sokak Dövüşçüsü 6; Dünya Turu, Dövüş Alanı ve Savaş Merkezi dahil olmak üzere üç oyun modu barındırıyor.

Hades 2

Ödüllü haydut benzeri zindan paletli oyunu bu büyüleyici devam oyununda Zamanın Titanı’nı alt etmek için karanlık büyü kullanarak Yeraltı Dünyasının sona ermesini sağlayın. Hades 2’nin Steam ve Epic Games için çıkış yapacağı bilinirken ileriki tarihlerde konsol sürümü de yayınlanacak.

Yahuda

Parçalanmakta olan bir yıldız gemi. Umutsuz bir kaçış planı. Sen gizemli ve zorlu Yahuda’sın. Hayatta kalmak için tek umudun, en kötü düşmanlarınla ​​devam edecekler ya da onları bozmak. Kırdığınız her şeyi düzeltmek için birlikte çalışacak mısınız yoksa onu yanmasına mı bırakacaksınız?

Bayonetta Origins: Cereza ve Kayıp Şeytan

Bu karanlık sanatlar öğrencisi Bayonetta olarak anılmadan çok önce, yasak Avalon Ormanı’na uğursuz bir hakim çıktı. Yanında, Cereza’nın pelüş oyuncağına sahip olan ilk iblisi Cheshire vardı. Hem Cereza hem de Cheshire olarak yüzmek ve Cereza’nın annesini kurtaracak çaba aramak için hain ormanda arama yapın.

Kader 2: Hafif Düşüş

Destiny 2’nin DLC’si Lightfall’da kuşatma sahibi bir Neptün’de her şeyin sonu yaklaşırken Muhafız arkadaşlarında güç bul. Tanık geldi. Lightfall’un unutulmaması Efsanevi dönemi zafer kazanmak için yeni ödüllerle kuşan ve yeni Karanlık güçlerin birleşimini aç.

Yıldız Savaşları Jedi: Survivor

Cal Kestis’in hikayesi, tüm galaksiyi içeren üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu Star Wars Jedi: Survivor™’da devam ediyor.

toprak bıçağı

Celeste’nin yaratıcılarından bu girişim-aksiyon platform oyununda, sen Kader’in en sonunda Dünya’ya dönen esrarengiz çocuğu Névoa’sın. Earthblade’in yemyeşil piksel mimarisi, kusursuz işlemler, zorlu dövüş ve birbirinden ayırmanız gereken sayısız gizem sunuyor.

Dune: Uyanış

Büyüyen oyuncular tarafından sahiplenilen geniş ve kusursuz bir Arrakis’te hayatta kalmaktan hakimiyete yükselmek. Dune: Awakening, benzersiz ve iddialı bir Açık Dünya Hayatta Kalma MMO’su yaratmak için hayatta kalma oyunlarının cesaretini ve yaratıcılığını büyük, kalıcı çok oyunculu oyunların sosyal etkileşimiyle birleştiriyor.

Ölüm Büküm 2

Kojima Production’ın macera oyunu Death Stranding’in devam oyunu Death Stranding 2 duyuruldu. Tüm geçmiş başyapıtlarında olduğu gibi, en son başlık da Hideo Kojima’nın kendisi tarafından üretilecek, yazılacak, yönetilecek ve tasarlanacak. Şimdiye kadarki döküman oyuncu kadrosunda Norman Reedus, Léa Seydoux, Elle Fanning, Shioli Kutsuna ve Troy Baker yer alıyor.

Aevum’un Ölümsüzleri

Ascendant Studios ve EA Originals size yepyeni bir tek oyunculu magic shooter getiriyor.

Tekken 8

Tekken serisi yepyeni bir çağa hazırlanıyor! En uzun soluklu video oyunu serisi hikayesi, son teknoloji grafikleri ve güçlü yeni rakiplerle geri dönüyor. Tekken 8 çok yakında!

Bülbül

Nightingale’in gizemli ve tehlikeli Fae Diyarlarına doğru bir hayatta kalma kalma ve macera yolculuğuna çıkma! Cesur bir Realmwalker olun ve görsel olarak büyüleyici bir Gaslamp Fantasy dünyasını keşfederken, zanaat yaparken, inşa ederken ve savaşırken tek seferde veya yanınızda maceraya atılabilirsiniz.

Baldur Kapısı 3

Partini topla ve dostluk, ihanet, fedakarlık, hayatta kalma ve mutlak güç arzusuyla dolu bir hikâyede Unutulmuş Diyarlar’a dön.

Yön bulucu

Bir Wayfinder olarak yol ve oyun tarzını göz önünde bulundurarak güçlerini açığa çıkarın ve dünyayı ele geçirmiş düşmanca bir güç püskürtün. Wayfinder’lar birlikte daha güçlülerinden, çıkışlarının sonsuz maceraları Kaos’u doğrudan şekillendirip özelleştirerek kontrol et.

Yangın Amblemi

Fell Dragon’a karşı bir savaş dört krallık, bu büyük kötülüğü ortadan kaldırmak için diğer dünyalardan kahramanlarla birlikte çalıştı.

Diablo IV

Kaos Sanctuary’i tüketmekle tehdit ederken, High Heavens ve Burning Hells arasındaki bitmek bilmeyen savaş tüm hızıyla devam ediyor. Katledilmesi gereken sonuca varmanın iblisler, ustalaşılması gereken sonsuz Yetenek, kabuslar gibi Zindanlar ve Efsanevi ganimetlerle bu uçsuz bucaksız, açık dünya, macera ve yıkım vaat ediyor. Hayatta kalın ve gizli fethedin – veya gölgelere boyun eğin.

Horizon Forbidden West: Burning Shores DLC

Geliştirici Guerrilla Games tarafından The Game Awards’ta bir fragmanla duyurulan Horizon Forbidden West, resmi olarak DLC’de yer alıyor – ancak yalnızca PlayStation 5 için. Burning Shores DLC’si 19 Nisan 2023’te gelecek.

Mavi Protokol

Dinamik bir aksiyon savaş sistemi, derin karakter özelleştirmesi ve uçsuz bucaksız bir dünyada geçen destansı bir hikaye sunan Blue Protocol, kendi anime maceranızın kahramanı olduğunuz bir Online Aksiyon RPG’sidir.

Kalan 2

Remnant II, insanlıktan kurtulanları korkunç dünyalarda yeni yürüten yaratıklar ve tanrı benzeri patronlarla karşı karşıya getiriyor. Bir kötülüğün yok gerçeğini engellemek için bilinmeyenin derinliklerini denetlemek için tek seferde veya diğer iki seferdela birlikte gezinme.

Transformers Yeniden Etkinleştir

Oyunun resmi web sitesine göre, Transformers: Reactive, 2023 için çıkacak kapalı beta ile “PC ve konsollara gelecek” bir ila dört oyuncu için çevrim bir aksiyon oyunudur.

Sürgüncüler: Yeni Cennetin Hayaleti

Kararlarınızın dramatik öykülerini yol açtığı, hikaye odaklı bir Aksiyon-RPG’de iki unutulmaz karakter olarak hayaletleri avlayın. Unutulmaz vakaları çözülmez ve Antea’nın ruhani güçleri ile Red’in cephaneliğini birleştirerek doğaüstü güçlerle savaşır.

Warhammer 40.000: Uzay Denizcisi 2

İnsanlık tehlikede. İmparatorluğun sana ihtiyacı var. Acımasız Tyranid ordularını yok etmek için hücum yetenekleri ve yıkıcı silahları serbest bırakan, İmparatorun savaşçılarının en büyüğü olan bir Uzay Denizcisinin insan üstü becerisini ve gaddarlığını somutlaştırın.

Yapıcınızla Tanışın

Meet Your Maker, her seviyenin oyuncuları tarafından tasarlandığı, kıyamet sonrası birinci şahıs bir inşa etme ve yağma oyunudur. Tuzaklar ve muhafızlarla dolu sinsi labirent benzeri Outposts’ları yönetirken silindirler arasında geçiş yapın, ardından diğer oyuncuların yarattığı etkilere baskın yapan metodik hızlı dövüş için hazırlananın.

Çarpışma Ekibi Rumble’ı

Crash Team Rumble, Crash Universe savaşının ikonik kahramanlarının ve kötülerinin zafer talep etmek için diğerlerinden daha fazla wumpa meyvesi yakaladığı 4v4 takım tabanlı bir yarışmadır. Her kahramanının, karşı takımla mücadele, kendi wumpa bankasını savunmak ve takımlarına yardım etmek için haritadaki önemli noktaları ele geçirmek için birlikte çalışmak için stratejik olarak kullanma yetenekleri ve yetenekleri vardır.

Düşmüşlerin Efendileri

The Lords of the Fallen kasvetli, karanlık bir fantezi dünyasından geçen bütünüyle yeni bir aksiyon RYO. Efsanevi bir Kara Şövalye olarak kötücül tanrı Adyr’i alaşağı etmek için müthiş bir mücadeleye atıl.

Suç Patronu Rockay Şehri

Crime Boss: Rockay City, tek başına veya arkadaşlarla oynanabilen birinci kişisel nişancı avcısı oyunudur. Suçları birer birer işleyip Rockay City’nin yeni Kral olmaya kararlı bir adam olan Travis Baker olarak yükseliyor.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty DLC

Cyberpunk 2077’nin Phantom Liberty sınırlarında Amerikalı aktör Idris Elba da yer alacak. CD Projekt Red, The Game Awards 2022 sırasında Luther ve The Wire aktörlerinin yükseklik paketinde NUSA’nın FIA ajansı Solomon Reed olarak yer alacağını açıkladı.

Zırhlı Çekirdek 6 Rubicon Ateşi

FromSoftware’in mech oyunlarındaki uzun yıllara dayanan uzmanlığını ve onların imzası olan sağlam oynanışını birleştirerek, ARMORED CORE VI FIRES OF RUBICON yeni bir aksiyon deneyimi olacak.

Son Fantezi 16

Diyarın kaderini kudretli Eikon’ların ve onları kontrol eden Dominant’ların galibiyet destansı, karanlık fantastik bir dünya.

Yakupcan Aydemir

The Game Awards 2022 Gamegar Haberler

Yorum yapın