Tayt giyip spor yapmıştı! Berdan Mardini’nin konu hakkında yorumları bomba

Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Mardini, açıklamaları ile şok etkisi yarattı. Sözlerine “Bugün Kıbrıs’tayız. Çok güzel bir mekanda sahneye çıkmaz. Sahnemiz de türkü, pop ve birçok müzik tarzı sergileyecek.” diyerek başladı.

“BERDAN TAYTI YAZMALARINA ÇOK GÜLDÜM”

Giyim tarzı ile bir kesimden iyi tepkiler alırken belli bir kesimden tarafından da eleştirilen Mardini’ye basın mensupları “Giyindiğiniz kombinler çok konuşuluyor. Neler yayınlıyor.” kelimesine “Şimdi ben pembe kazak giyindiğim de var. Her yıl meme kanserine destek olmak için pembe top organizasyon yapılıyor. Ben de ona destek vermek için giymiştim. En son bir ayakkabı giydim. Onu da doktorum hediye gitti. O da olay oldu. En çok şuna güldüm. Tayt giydiğimde Berdan taytı anlatıyorlar.

Tayt giyip spor yapacak!  Berdan Mardini'nin konu hakkında yorum bomba

“MİLLET SALAKSA ÜNLÜLER NE YAPSIN”

Son dönemler birçok ünlü ismin TikTok adlı uygulama üzerinden canlı yayın yaparak performansı paralar hakkında da konuşan Berdan Mardini, şovmen Mehmet Ali Erbil’e ve ünlü isimlere para gönderen uygulama Kullanıcılara salak derken şarkıcı “Mehmet Ali Erbil’e diyor bir şey yok. Millet salak ise ünlüler ne yapsın.Şimdi bir ünlü yayında açtığında biri ona 10000 liralık atıyorsa, 5000 liralık onun gözüne girmek için bir şey atıyorsa bir kadın, manken veya birine DM’den konuşmak için bir şeyler atıyorsa bun da ünlü isimlerden biri ne millet gemi salak olmayacak. işe para harcamayacak” şeklinde konuştu.

Tayt giyip spor yapacak!  Berdan Mardini'nin konu hakkında yorum bomba

Mehmet Ali Erbil Berdan Mardini Kıbrıs Magazin Haberler

Yorum yapın