Tatlıses ve Avşar Kızı Zirveyi Paylaştı

MTM’nin tüm yılını kapsayan araştırmasına göre, geçen yıl dinleme sonunda kalan İbrahim Tatlıses, 2011 yılını ilk sıralamasında tamamladı. Geçen yılın liste başı Sezen Aksu ise bu yıl 5. sırada gerilerken, yarışma çeşitli programlarının hakemi jürisi Hülya Avşar, bir basamak yükselerek 2. sırada yer aldı…

Magazin dünyasındaki ölümlerin peşinden koşan Medya Takip Merkezi (MTM), 2011 yılının en popüler isimlerini arzulayan. Araştırmaya göre yılın en popüler ismi, Mart hükümetinin operasyonlarına sahne olan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses oldu. Acun Medya yapımlarının vazgeçilmez jürisi Hülya Avşar ise ikinci sıraya yerleşti.

geçen yıl dergi Dünyanın en çok konuşulan ünlüsü olan Sezen Aksu, bu yıl dinlemenin 5. sırasında kaldı. Listede dikkat çekici bir diğer isim ise Acun Ilıcalı oldu. Geçen yıl “Magazin Top 10” listesinde yer almaya başlayan ünlü televizyoncu, bu yılki haberlerindeki yüksek dizisi ile kendisinin dinlemenin üçüncü sırasında yer buldu.

Listenin sürprizi ise haber sayılarında geçen grupların oranları yüzde 1.050 sahnede yaşanan Nihat Doğan’dı. Katıldığı “Survivor” programı ile medyanın sıkı takibinde olan ünlü türkücü, daha sonra sosyal medyadan yaptığı ilginç açıklamalarla da basının birleşimini çekmeyi başardı. Cem Yılmaz, Tarkan, Ajda Pekkan gibi isimler, yıl boyunca popülaritelerini koruyan diğer ünlüler oldular.

Survivor Magazin Haberleri

Yorum yapın