Taş Kağıt Makas Fragman 4. Bölüm İzle: Taş Kağıt Makas 4. Bölüm Fragmanı! Kanal D Taş Kağıt Makas Dizisi 4. Bölüm Fragmanı Bahtım Kara

Taş Kağıt Makas 4. Bölüm Fragmanı İzle: Taş Kağıt Makas 4. Bölüm Fragmanı!  Kanal D Taş Kağıt Makas 4. Bölüm Fragmanı Bahtım Kara

Umut, kendisine her anı en ince ayrıntısına kadar hatırlama yeteneği kazandıran hipertimezi adı verilen bir hastalıkla yaşamaktadır. Babası Alzheimer hastasıdır ve Umut’un hastalığı onunla bağını koparmıştır. Üstelik babası haksız yere cinayetle suçlanmıştı. Umut, babasının masumiyetini kanıtlamanın tek yolunun anısını görmektir.

Dizide Umut’a en büyük desteği Alev isimli bir karakter veriyor. Umut’un hafıza gücü, adalet mücadelesinde kritik bir rol oynar ve çıktığı zorlu yolculukta hayati önem taşır.

Senaryosunu Uğraş Güneş’in yazdığı dizide Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Selim Galip, Anıl gibi tecrübeli isimlerden oluşan güçlü bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Taşezen.

Duygusal ve Heyecanlı Bir Hikaye

“Taş Makas Kağıdı” güçlünün haklı olduğu bir dünyada haklının gücünü bulma mücadelesini izleyiciye aktaracak. Umut’un karşılaştığı zorluklar, düşmanlar ve karakterlerin ilginç hikayeleri diziyi duygusal ve heyecanlı bir atmosfere sokacak.

Televizyon tutkunları Umut’un adalet arayışını ve duygu dolu öyküsünü izlemek için ‘Taş Makas Kağıt’ dizisini kaçırmamalı. Dizinin fragmanı ve detayları büyük bir merakla beklenirken, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yapımın televizyon ekranlarında nasıl bir etki yaratacağı merak konusu haline geldi.

Taş Makas Kağıdı 4. Bölüm Fragmanı:

Dizinin 3. bölüm fragmanı yayınlandığında aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Taş Makas Kağıdı 3. Bölüm Fragmanı için tıklayın!

Yorum yapın