Taş Kağıt Makas dizisinde Büşra karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ve kim olduğu araştırılıyor. Peki, Taş Kağıt Makas Büşra kimdir gerçek adı? Ebrar Karabakan kimdir kaç yaşında oynadığı diziler? İşte soruların cevabı…

Ebrar Karabakan kimdir?

2006 yılında İstanbul’da doğan ve yaşamını hala İstanbul’da sürdüren Ebrar Karabakan, dizi film oyuncusu ve sosyal medya fenomenidir. Kendisi aynı zamanda TikTok’ta “ebbrarkrbkn” kullanıcı adıyla paylaşımlar yapmakta ve 352.9K takipçiye sahiptir. Instagram’da ise “ebrarkrbkn” kullanıcı adıyla 116K takipçisi bulunmaktadır. Özellikle sosyal medyadaki tarzı ve paylaşımlarıyla büyük beğeni toplamaktadır.Daha önce “Benim Güzel Ailem” dizisinde “Tuğçe” karakterini canlandırmıştır. Son olarak “Taş Kağıt Makas” dizisinde “Büşra” karakterini oynamıştır.

Taş Kağıt Makas Büşra kimdir gerçek adı?

Taş Kağıt Makas dizisinin ilk bölümünde Büşra karakteri hayatını kaybetmiştir. Dizide Büşra’nın rolü, Ebrar Karabakan tarafından canlandırılmıştır.

Taş Kağıt Makas dizisi 1. bölüm özeti

Taş Kağıt Makas dizisinin 1. bölümünde ise, Umut ve Rıza adındaki baba-oğulun sıradan hayatları, bir cinayet olayıyla alt üst olur. Rıza, cinayetin faili olarak gözaltına alınır ve o geceyi hatırlamaz. Bu olay, Umut ve Rıza’yı zorlu bir mücadele içine sürükler. Aynı zamanda Londra’dan gelen Fecir Emirkıran’ın hikayesi de dizinin önemli kurgusal öğelerinden biridir. Fecir’in dönüşüyle birlikte, olaylar daha da karmaşık bir hal alır. Bu karmaşık hikayede, avukat Harun Yakar gibi renkli karakterler de yer alır.

Dizinin ilerleyen bölümlerinde bu karakterlerin yaşadığı olaylar ve ilişkilerin nasıl gelişeceği merak konusudur.