Tarık Mengüç eşi kimdir? Funda Mengüç kaç yaşında, nereli?

dergi gündeminde sık sık açıklamayı yer bulan ve sosyal medyaları ile merak edilen Tarık Mengüç merak konusu oldu. İşte Tarık Mengüç hakkında merak edilen TTarık Mengüç eşi kimdir? Funda Mengüç kaç yaşında, nereli, gibi görünenn detay…

FUNDA MENGÜÇ KİMDİR?

Funda Mengüç ile Tarık Mengüç uzun evlidir. 2004 yılında “Şakşuka” albümünden, aynı ismi şarkıyla çıkan Tarık Mengüç ile Funda Mengüç’ün 2 çocuğu vardır.

TARIK MENGÜÇ KİMDİR?

Doğum tarihi: 19 Ocak 1972

50 yaşında

İstanbul, Türkiye

Tarık Mengüç, 19 Ocak 1972 arihinde İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı olan Kuştepe mahallesinde durumutur. Roman ve çocuk oyunlarında olan Mengüç, çeşitli işlerde sanata kalanlarında da müzik yetiştirilebilir. 2004 yılında “Şakşuka” albümünden, aynı ismi şarkıyla ortaya çıktı. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

kariyer

2004 yılında “sözlü şarkıyla çıktı alınmış, giyimi ve dansıyla dikkat çekilmiştir. Sibel Can, Seda Sayan, Kibariye, Davut Güloğlu, Ayça Tekindor, Bülent Serttaş gibi sanatçılara bestelerini ürettiler. 5 yıl şan eğitiminden sonra, İbrahim Erkal İbrahim Erkal gibi isimlerin ünlüleri olmuştur. 1999 yılından itibaren 5 yıl müzik yapımcılığını ve aranjör olan Suat Aydoğan’ın asistanlığını oluşturması. 2004 yılında ise Suat Aydoğan’ın ilerlemeyle müzik kariyerine başladı.

Avustralya’da verilen bir konserin ardından, Avustralya’da menşeili bir markanın sonrasında, Nesine.com ve Vodafone’un reklamı yapılmıştır.

İlk televizyon ve sinema kariyerine 2006 yılında “Cennet Mahallesi” adlı dizide konuk oyuncu olarak “Mengüç, sonrasında Şafak Sezer’in “Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz” adlı filmde rol alan filmde Roman Bekir karakterini canlandırmıştır. Son olarak 2012 yılında “İkizler Firarda” isimli filmde rol almıştır.

2013 Rock’n Coke festivalinde açılışını gerçekleştirmektedir. Bir rock festivalinde 9/8’lik müzikle ilk kez sahne alan Mengüç, festivalin reklamcılık yapan C-Section ajansının tanıtımında rol almış ve tanıtım şarkısını söylemiştir. Bu tanıtım kampanyası ve gençle Kristal Elma’da 7, Felis’te 5 ve Mix Awards’ta 3 ödül kazandırılmıştır.

2017 yılında Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor Türkiye isimli yarışmacı katılmıştır

Tarık Mengüç eşi kimdir?  Funda Mengüç kaç yaşında, nereli?

survivorallstar2022.com – Gündem

Tarık Mengüç, Gündem, Magazin, Haberler

Yorum yapın