Taner Tolga Tarlacı nerede? Taner Tolga Tarlacı hapiste mi, kaç yıl ceza aldı?

Survivor yarışmasına katılanlar kısa sürede tüm ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştı. Yaptıkları ve açıklamaları ile izleyicide merak uyandıran ismin nerede olduğu ise merak ediliyor. Peki, Taner Tolga Tarlacı nerede? Taner Tolga Tarlacı hapiste mi, kaç yıl ceza aldı? Tüm merak edilenler haberimizde yer alıyor.

Taner Tolga Tarlacı, sosyal medya hesabından cezaevinden yönlendirilenlere duyurdu ve takipçilerinden telefon talep etti. İşte o paylaşım;

Acun Ilıcalı’ya yönelik tehditleri ve saldırılarıyla gelen eski Survivor yarışmacıları Taner Tolga Tarlacı, Güney Kıbrıs’taki hapishanede bileklerini keserek intihara kalkıştı. Tarlacı, oğlu ve yetişen gardiyanlar tarafından kurtarıldı.

Geçen günlerde saldırı saldırılarından tutuklanan ve hapishanede Taner Tolga Tarlacı, hapishanede de rahat durmadı. İddialara göre bileklerini keserek intihara kalkışan Tarlacı, oğlu ve yetişen gardiyanlar tarafından kurtarıldı.

Taner Tolga Tarlacı’nın Güney Kıbrıs’ta başlattığı bir yayında ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’yı hedef alma ve küfürler savurması gündem olmuştu.

survivorallstar2022.com / Sumru Tarhan – Gündem

Taner Tolga Tarlacı Gündem Magazin Haberler

Yorum yapın