Taner Tolga Tarlacı kimdir? Survivor 3T Taner Tolga Tarlacı ne zaman yarışı?

Survivor 2011’de ‘3T Taner’ olarak beğeni toplayan Taner Tolga tarlacı, son günlerde sosyal medya ortamlarında sık sık gündem oluyor çarpışmalar dikkat çekiyor. Peki, Taner Tolga Tarlacı kimdir? Survivor Taner Tolga Tarlacı kaç yaşında, nereli?

TANER TOLGA TARLACI KİMDİR?

Doğum tarihi : 02.Eylül.1984

Taner Tolga Tarlacı doğum yeri : Hamburg, Almanya

Taner Tolga Tarlacı 2 Eylül 1984 yılında Almanya, Hamburg’da dünyaya geldi. Aslen Kayserili olan Taner Tolga Tarlacı, 8 yaşına kadar Almanya’da eğitim aldı. Daha sonra ailesiyle birlikte Mersin’e taşındı. 2005 yılında ise Kıbrıs’a yerleşen Taner Tolga Tarlacı, Girne Amerikan Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olmuştur.

Taner Tolga Tarlacı sürekli ünlü isimler kafes dövüşüne davet etmesiyle tanınıyor. Can yaman ve Arda Turan gibi isimler kafes dövüşüne davet eden Taner Tolga Tarlacı, 2011’de katıldığı Survivor ile tüm ilkce tanındı.

Acun Ilıcalı ile para tartışması nedeniyle davalık olan Taner Tolga Tarlacı, Acun Ilıcalı’nın sahibi 100 milyar kadar borcunu ama ödemediğini savunanları tehdit etti. Acun Ilıcalı ise Taner Tolga Tarlacı’yı mahkemeye taşıyor.

Osman Demir

Taner Tolga Tarlacı Gündem Magazin Haberler

Yorum yapın