Tablet Reis Onurcan Güzel’in acı dolu hayatı ifşa oldu! Tablet Reis kaç yaşında, Tablet Reis son hali nedir? Tablet Reis hastalığı nedir?

Tablet Reis Onurcan Güzel’in acı dolu hayatı ifşa oldu! Tablet Reis kaç yaşında, Tablet Reis son hali nedir? Tablet Reis hastalığı nedir?

Sosyal medyada “Tablet Reis” lakabıyla tanınan Onurcan Güzel, 8 yıl önce çektiği bir videoyla ünlenmişti. Tablet kutusundan salatalık çıkaran ve “Hıyarın tadına bakalım” diyen fenomen, o günden sonra bir daha eski günlerine dönemedi. Testo Taylan’ın YouTube kanalında yayınlanan bir röportajda, Onurcan’ın acı dolu hayat hikayesi ortaya çıktı. İntihara teşebbüs eden, babasını kaybeden, annesi tarafından terk edilen ve 35 kiloya düşen Onurcan, herkesin yüreğini burktu.

TABLET VİDEOSU NASIL ORTAYA ÇIKTI?

Onurcan, 2013 yılında tablet almak için internetten sipariş verdiğini ancak kutudan salatalık çıktığını anlatan bir video çekti. Bu video, o dönemde internet alışverişlerinde yaşanan dolandırıcılıklara gönderme yapması nedeniyle büyük ilgi gördü. Onurcan, videonun tamamen kurgu olduğunu ve kendisinin de bir oyuncu olduğunu söyledi. Ancak bu video, Onurcan’ın hayatını değiştirdi. Bir anda ünlü olan Onurcan, sosyal medyada “Tablet Reis” olarak anılmaya başlandı.

Tablet Reis Onurcan Güzel'in acı dolu hayatı ifşa oldu! Tablet Reis kaç yaşında, Tablet Reis son hali nedir? Tablet Reis hastalığı nedir?

BABASININ ÖLÜMÜ VE ANNESİNİN GİDİŞİ

Onurcan, tablet videosundan sonra YouTube’a video atmaya devam ettiğini ancak 2020 yılında babasının ölümüyle büyük bir yıkım yaşadığını anlattı. Babasının ölümünden sonra annesinin kendisini bırakıp zengin bir adamla gittiğini söyleyen Onurcan, halasıyla birlikte yaşamaya başladı. Halasının emekli maaşıyla geçinmeye çalışan Onurcan, TikTok’ta canlı yayın açarak da biraz para kazanmaya çalıştı. Ancak Onurcan’ın hayatı, genetik bir rahatsızlığı olduğunu öğrenmesiyle daha da zorlaştı.

GENETİK RAHATSIZLIK VE İNTİHAR GİRİŞİMİ

Onurcan, genetik bir rahatsızlığı olduğunu ve bu yüzden kilo alamadığını öğrendiğini söyledi. Şu anda 35 kilo olan Onurcan, vücudunu beğenmediğini ve obez olmak istediğini belirtti. Onurcan, bu durumdan dolayı çok üzüldüğünü ve intihar etmeye kalkıştığını da itiraf etti. Onurcan, intihar girişimi sonrası yoğun bakıma alındığını ve hayata tutunmaya çalıştığını anlattı.

Tablet Reis Onurcan Güzel'in acı dolu hayatı ifşa oldu! Tablet Reis kaç yaşında, Tablet Reis son hali nedir? Tablet Reis hastalığı nedir?

BAĞIŞ KAMPANYASI BAŞLATILDI

Onurcan’ın halası, Testo Taylan’dan yeğenine bir iş bulmasını istedi. Testo Taylan da Onurcan’ın durumunu duyurarak Mersin’deki işverenlere seslendi. Testo Taylan’ın YouTube videosu, Onurcan için büyük bir destek oldu. Videoyu izleyen binlerce kişi, Onurcan için bağış kampanyası başlattı. Onurcan, kendisine yardım eden herkese teşekkür etti ve hayata yeniden tutunacağını söyledi.

Yorum yapın