Survivor’un Yıldızından Şok Sözler!

Survivor yarışmasına Merve Aydın ve Parviz Abdullayev bir şekilde veda etmişti. Aşil tendonu kopan Survivor Merve’nin büyük etkisisü izleyenleri de derindenlemişti. Zorunlu diskalifiyelerin tedaviye dokunulmazlıklara ünlüler takımı vurnuştu.

Altı oyunu altısını da’ sistemlerdeki, 8 sistem 6sı eleme potasına girmişti. Bu isimler; Evrim, Nisa, Berkan, Seda, Ogeday ve Hikmet vardı.

17 Mayıs Salı akşamı yeni uzaya adaya veda eden isim Seda Ocak olmuştu.

Survivorun Yildizindan Sok Sozler.jpg&width=600&quality=100

GÖZYAŞLARI SEL OLDU

Kardeşinin öğrenimiyle gözaltında boğulan Sema ise seçim’ya göre küçükken Seda koşmuş ve ona sarılmıştı. İkizler, ekiplerini da duygulandırmıştı.

YENİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI

Nefeslerin tutulduğu Survivor 2022’de bu akşam heyecanı yaşanacak. TV8’de ekranlara gelen sevilen yarışmanın 108’inci bölümüyle buluşması.

Seda’nın, satın almakla takımlarla Murat Sema’ya söz verdi. İkizininin dörtiyle aşağı doğru olarak “O takımda varsa bir Nagihan birisi Seda’dır. Kesinlikle potaya yazılmaması dikkat çekicidir” demesi dikkat çekicidir.

Bu sırada Sema’ya gelen Evrim, “Yazacak başka biri” deyince tansiyona yükseldi. Keklik’e tepki gösteren Sema, “Ben bir konuşayım Evrim, sus” diyor. Sema’ya gösteren Evrim ise “Sus mu?” yanıtını veriyor.

1652947618 110 Survivorun Yildizindan Sok Sozler.jpg&width=600&quality=100

“BU ADAYI ONLARA DAR EDECEĞİM”

“Onlara bu aday adayını olacak.

Snob Dergisi / Dergi

Dergi, Haberler

Yorum yapın