Survivor’dan Hangi Ünlü Elendi?

Hayatta kalan Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında Ada Konseyi’ndeki oylama sonucunda Alp Kırşan ile Anıl SMS yönlendirecekleri kişiler olarak belirleyecekti.

Halkın ölümü giden isim bu akşam belli oldu. Oylamada Alp Kırşan en az oyu alarak adaya veda etti.

Alp Kırşan kararının açıklanmasından sonra yaptığı veda konuşmasında şunları söyledi:

“Muhteşem bir maceranın sonuna geldim.Benim Hayatta kalan‘Bittim. Zaman eve dönme zamanı. Açlık ve özlem büyük sorun. Özlemimi gidereceğim artık. Annemi, abimi, yengemi çok özledim. Bir an önce memlekete geldikleri onları kucaklayacak.

Sembollerimi Anıl kardeşime, onu dokunulmaz kılıp finale adını yazmayı kutluyorum. Kıbrıs’ta bana şampiyonluk verecek. Mustafa Abi gidecekse gönlünün yarısı gitmişti. Diğer yarısında da birazdan gidecek. Umarım bu ona daha fazla enerji verir. Finale daha fazla konsantre olur. Dokunulmazlık sembollerine o ödül. Sıkıntıyı paylaşmak için sevdiklerimizden ömür boyu mutluluklar. Buraya kadarmış.”

BU HAFTA SURVİVOR’DA NELER YAŞANDI?

Çekimleri Dominik Cumhuriyeti’nde devam eden Survivor Ünlüler-Gönüllüler’in yeni bölümü heyecan doruğa çıktı.

Survivor’da Ada Konsey’indeki oylama sonucu Alp Kırşan ve Anıl SMS’e yönelecek isimler belli oldu…

SURVİVOR’DA FİNALİ DOĞRU HEYECAN ARTIYOR !

Yayınlanan SHOW TV ekranlarında; Survivor Ünlüler-Gönüllüler’de şartlar giderek zorlaşıyor ve heyecan tırmanmaya devam ediyor. Bu hafta yapılan ada konseyi sonrasında elenmesi için Alp ve Anıl’ın adı yazıldı. Adaya kimin veda gelecek seyircilerin oylarıyla belli olacak.

MUHTEŞEM BİR ÖDÜL

Bu hafta düzenlenen ödül oyunu tüm yardımcıları heyecanlandırdı. Ödül, uçakla hareket ederek harika bir yemek, en güzel otelde konaklama ve sabahında ise balonla Dominik turu olduğu yarışmadaki tüm katılımcıları motive etti. Deniz üzerinde kurulu olan platformda koşan yarışmacılar, daha sonra mini sorf tahtasına yüz üstü yattı. Platform başındaki çarka bağlı olan sörf tahtasını ise diğer takım arkadaşları çekti. İlk olarak kıyıya varan oyuncular ise takıma 1 puan kazandırdı. 2 takım halinde yapılan yarışmayı; Nihat, Alp, Anıl ve Almeda’nın takımı kazandı.

EN BÜYÜK ÖDÜL İÇİN YARIŞTILAR

Bu kez düzenlenen oyunu, aldığı kadar verilen ödüllerin arasında en iyisiydi. Her oyuncunun ailesinden en yakını Dominik’e geldi. Kazanan takım oyuncuları ailelerinden 1 kişiyle birlikte bütün bir günü geçireceklerdi. Kaybeden takım oyuncuları ise yanlızca yarım saat ailesiyle görüşme fırsatı bulacaktır. İlk olarak ailelerinden gelen danışmanlar görenler duygusal anlar yaşadılar. Daha sonra oynanan oyun; kuruluş platformunda koşmaya başlayan oyuncular, platformda asılı olan torbayı aldı ve ilerideki denge tahtasına koydu. Daha sonra tahtanın öbürü tarafından zıplayarak torbayı arkalarındaki potaya sokmaya çalışan oyuncular, büyük mücadele verdi. Bu yarışmayı kazanan takım ise; Hasan, Begüm, Anıl ve Hayim oldu. Diğer oyuncular ise aileleriyle yarım saatte hasret giderebildi.

DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bu hafta düzenlenen dokunulmazlık oyunu bir hayli çekişmeli geçti. Suyun üzerinde bastıkları tahtaları ileri kaydırarak kendi köprülerini yapan müşteriler, daha sonra platform dışında farklı tahtaları yerine oturtarak merdiven yapmaya çalıştı. Bu yarışmayı da Hasan kazandı.

“ÇOK SESLİ NEFES ALIYOR”

Dokunulmazlık oyunu sırasında en sona Alp ve Hasan Kaldı. 2 oyuncu arasında oynanan oyun; Alp, hasım Hasan’ın çok yüksesk sesi nefes almaya çıkmak için konsantresini bozduğunu isyan etti. Hasan ise nefesini kontrol ettiğini belirterek özür diledi. Alp’in yarıda bıraktığı dokunulmazlık yarışını Hasan kazanan oldu.

ADA KONSEYİNDEN 2 İSİM ÇIKTI

Düzenlenen ada konseyinde, dokunulmazlığın sahibi olan Hasan, beraberindeki Begüm’ü elinde tuttu. Daha sonra yapılan oylamayla da elenmesi için Alp ve Anıl’ın adı yazıldı.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Alp Kırşan Survivor Kıbrıs Magazin Haberler

Yorum yapın